Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг на Мареа

    Моля дайте ми идея ,как да си тунинговам Fiat Marea комби без двигатела .Благодаря предварително .

    #2
    Re: Тунинг на Мареа

    бакеро написа:
    Моля дайте ми идея ,как да си тунинговам Fiat Marea комби без двигатела .Благодаря предварително .
    Като я продадеш и си купиш нещо дето има смисъл да го тунинговаш. Аз лично не вижда, смисъл да се пипа нищо по мареата....
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      По скоро бих си купил още една ,но Мареата си не продавам :D .Влюбен съм в мареата си,ама добре ,че беше жена ми .

      Коментар


        #4
        На Мареата и трябват само по-ниски пружини и 16 или 17 готини джанти и заспива

        Коментар


          #5
          4o4kata написа:
          На Мареата и трябват само по-ниски пружини и 16 или 17 готини джанти и заспива
          напълно съгласенточно това мисля да направя лятото

          Коментар


            #6
            1 добра идея за сега,благодаря 4o4ka

            Коментар


              #7
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                леле како баси джантите Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 :D

                Коментар


                  #9
                  Снимки има много но направата на нещо в България с мареата е мисия невъзможна. Аз до сега се снабдих с джанти. :D Спрях се на 16-ки защото със 17-ките е ненормално да се каре. Друса като каруца, всяко камъче ти е в ръцете, гумите трябва да са нископрофилни което значи всяка неравност ти дърпа волана. Трябва да се раздуват задните калници защото почва да закача и т.н. Карах с 17-ки с гуми 205/40/17. Това което съм търсил още за колата е задно крило за комби, няма. Единствено с поръчка от чужбина на цена от 100 евро на горе. Прагове съм харесал но пак от вън защото тук този модел не се предлага и цени от 100 евро на горе. Предна броня не съм видял дето да ми хареса повече от оригиналната с големия отвор. Задната броня е кажи речи непроменяема ако искаш да си ползваш падащия борд. Исках и окачване, поне пружини да я смъкна малко, но в БГ няма. Само от вън на цени от 200евро на горе за 4 пружини. Иначе знам какво искам, но за да стане инвестицията ще е много сериозна. Снимки имам бол, ако искате мога да кача най-добрите според мен. И линкове за различни сайтове мога да дам дето съм намерил ако има интерес.
                  KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                  Land Rover Discovery 2.5TD '94
                  EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                  EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                  EX: Fiat Regata 1.7D '84

                  Коментар


                    #10
                    Scorpion_BV написа:
                    Снимки има много но направата на нещо в България с мареата е мисия невъзможна. Аз до сега се снабдих с джанти. :D Спрях се на 16-ки защото със 17-ките е ненормално да се каре. Друса като каруца, всяко камъче ти е в ръцете, гумите трябва да са нископрофилни което значи всяка неравност ти дърпа волана. Трябва да се раздуват задните калници защото почва да закача и т.н. Карах с 17-ки с гуми 205/40/17. Това което съм търсил още за колата е задно крило за комби, няма. Единствено с поръчка от чужбина на цена от 100 евро на горе. Прагове съм харесал но пак от вън защото тук този модел не се предлага и цени от 100 евро на горе. Предна броня не съм видял дето да ми хареса повече от оригиналната с големия отвор. Задната броня е кажи речи непроменяема ако искаш да си ползваш падащия борд. Исках и окачване, поне пружини да я смъкна малко, но в БГ няма. Само от вън на цени от 200евро на горе за 4 пружини. Иначе знам какво искам, но за да стане инвестицията ще е много сериозна. Снимки имам бол, ако искате мога да кача най-добрите според мен. И линкове за различни сайтове мога да дам дето съм намерил ако има интерес.
                    ами колега качи снимки поне да изплакнем очички мерси

                    Коментар


                      #11
                      За Мареа седан май каквото и да се прави все ще е зле.Виж комбито е друга хава. Наистина едни джанти - не много големи като за нашите пътища и това е.Излишния кич само ще загрози нещата.

                      Коментар


                        #12
                        направо се отчаях поне 1 задно крило обаче ще си поръчам от вън Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

                        Коментар


                          #13
                          Ако искате да направим темата нещо като обща тема за тунинг на Мареа, да качваме снимки, информация кой какво е направил, линкове със сайтове и т.н. Като за начало да пусна малко линкове:Една италианска фирма LESTER TUNING която има някои неща за Мареа, но не продават директно:http://www.lester.it/uk/catalogo_mar...o=FIAT%20MAREAИма цени за Италия към всеки продукт.Един италиански онлайн магазин за тунинг:http://www.ricambituning.it/en/index.asp#Горе в дясно избирате марката и модела и ви вади всичко за дадената кола. Имат разпънки и окачване за Марея с различни цени. Имат и част от асортимента на LESTER.Имах доста Бразилски сайтове за тунинг на Мареа, но ги загубих, трябва пак да потърся. Не знам турски но там също имат много неща за Фиат и предполагам цените са по като за нас. Ако някой може де съдейства с нещо по въпроса ще съм много благодарен.След малко ще пусна снимките дето имам и си струва да се видят.
                          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                          Land Rover Discovery 2.5TD '94
                          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                          EX: Fiat Regata 1.7D '84

                          Коментар


                            #14
                            Ето снимките:
                            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                            Land Rover Discovery 2.5TD '94
                            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                            EX: Fiat Regata 1.7D '84

                            Коментар


                              #15
                              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                              Land Rover Discovery 2.5TD '94
                              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                              EX: Fiat Regata 1.7D '84

                              Коментар

                              Working...
                              X