Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преправяне на предница от Пунто 1 на 2...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преправяне на предница от Пунто 1 на 2...

    Как мислите възможно ли е да се направи предницата на фиат пунто 1 като на фиат пунто 2 ?

    #2
    Пиши на български, колега.

    Коментар


      #3
      Ми възможно е да, но ще имаш малко трудности, тък като калниците на Пунто 2 са по пребрани от тези на Пунто 1.. 1 е по обло и ще трябват там малко модификации, но иначе тук там малко кит издувки нови фарове.. ще се получи, дори и броните да не съвпадат можеш да направиш малко по умален модел или уголемен ахаах Абе ще има много работа, но можже да сеполучи

      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
      ex:Opel Kadett 1.3
      ex:Fiat 125p
      ex:Москвич 412

      Коментар


        #4
        Ето няколко идеи . Всеки добър тенекеджия може да ти направи капака като на Пунто 2 , да изреже калниците и да напасне фаровете . А бронята винаги съм се чудел дали е еднаква , понеже съм виждал няколко снимки на Пунто мк1 с такава Успех колега , щом си решил . После да кажеш резултата
        Прикачени файлове
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          a problem li shte bude ako samo smenq kapaka, lesno li se smenq

          Коментар


            #6
            Според мене ще е проблем,как мислиш да сложиш капак от Мк2 на Мк1 .....ТО ако съвпадат частите,аз бих направо си сложил предница на Гранде Пунто....Само с преработване на калници,капаци и броня може да имаш Мк2 отред !!!!
            Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
            Fiat Punto 1.2 16v LPG

            Коментар


              #7
              хах

              по добре си купи 2йката место се занимаваш
              fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
              alfa 145

              Коментар


                #8
                Не са еднакви предните брони демек сваляш и слагаш.....Аз правих на моето пунто но трябва да се преправя не само там дето трябва да се захваща ами и Пунто 2 е как да кажа по-изострено и се получава един луфт не е някъв фрапантен но се забялзва и там също се преправя и крайния резултат не е лош но все пак с преправяне на оригиналните за пунто 1 по ми харесва на мен ....А пък фарове от пунто мк2 на мк1 на мене не ми харесва
                ...

                Коментар


                  #9
                  Ей само с глупости се занимавате
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    аз скоро взех пунто и в момента го до оправям и се чудих каква реформа да му направя да изглежда по злобно отпред докато е още в ремонт.... . Ако можете качете няколко варианта или даите някои мнения , ще сам ви благодарен... . Друго което обмислях е дали да го направя черен Мат-ов цвят цялато пунто , но незнам дали би паснало цвета ?!

                    Коментар


                      #11
                      Puntiak написа:
                      аз скоро взех пунто и в момента го до оправям и се чудих каква реформа да му направя да изглежда по злобно отпред докато е още в ремонт.... . Ако можете качете няколко варианта или даите някои мнения , ще сам ви благодарен... . Друго което обмислях е дали да го направя черен Мат-ов цвят цялато пунто , но незнам дали би паснало цвета ?!
                      На какво да пасне цвета колега,като цялото ще го боядисваш ?!?!?!
                      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                      Fiat Punto 1.2 16v LPG

                      Коментар


                        #12
                        Мисля че колегата искаше да каже дали ще му отива матов цвят....аз мисля че на всяка кола отива само че иска много поддържане тоя цвят и много ще се драска за това по добре си я направи гланцов...а колкото до озлобяването...само намръщване на капака може да ти помогне Ето ти пример.....
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          stefcho_sm написа:
                          Мисля че колегата искаше да каже дали ще му отива матов цвят....аз мисля че на всяка кола отива само че иска много поддържане тоя цвят и много ще се драска за това по добре си я направи гланцов...а колкото до озлобяването...само намръщване на капака може да ти помогне Ето ти пример.....
                          Напълно съгласен с колегата...Това е изрод’щината !!!!
                          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                          Fiat Punto 1.2 16v LPG

                          Коментар


                            #14
                            искам да попитам колегата с червеното пунто . Само капака ли си правил или и калниците си заострил че от снимката много не се забелязва..... Също така да попитам как си направил фаровете така затамнени ?

                            Коментар


                              #15
                              ..

                              RoMeO_156_GTA написа:
                              Ето няколко идеи . Всеки добър тенекеджия може да ти направи капака като на Пунто 2 , да изреже калниците и да напасне фаровете . А бронята винаги съм се чудел дали е еднаква , понеже съм виждал няколко снимки на Пунто мк1 с такава Успех колега , щом си решил . После да кажеш резултата
                              p1rvoto i vtoroto e edno i s16to punto , mn e qko

                              Коментар

                              Working...
                              X