Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автотапицер,кожен волан-къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автотапицер,кожен волан-къде?

    Колеги някой има ли идея къде в софия може да ми направят кожен волан на марейката.Намислил съм и други работи по тапицерията но за начало мисля да започна с волана.Виждал съм само няколко мареи с кожен волан и не изглеждат зле само незнам дали са заводски излязли така или после са правени защото доста добре изглеждаха.Намерил съм едно място в горубляне ама нещо не ми вдъхва доверие.Някой ако е правил тази инервенция да казва.Къде,колко пари и т.н. благодаря предварително.Снимки също вършат добра работа.
    Marea Wekeend 1999 1.6 16V

    #2
    на кирил и методи и раковска
    FIAT TIPO 1.4

    Коментар


      #3
      Този дали ще ти хареса? Аз съм го правил. Има тема по-надоло в тунинг раздела заглавието е "новият ми волан"
      FIAT Stilo 1.9 Jtd

      Коментар


        #4
        много добре си се справил,гледам и бизнеса е потръгнал браво много добра изработка
        Marea Wekeend 1999 1.6 16V

        Коментар


          #5
          fiatini написа:
          много добре си се справил,гледам и бизнеса е потръгнал браво много добра изработка
          Тръгна и спря. Може би повечето хора залагат на външния тунинг а не на комфорта. Но всеки сам си решава.
          FIAT Stilo 1.9 Jtd

          Коментар


            #6
            fiatini, www.avtotapicer.com.За 90лв ще ти направиме волана от оригинална естествена кожа.

            Коментар


              #7
              Centorius написа:
              fiatini, www.avtotapicer.com.За 90лв ще ти направиме волана от оригинална естествена кожа.
              Колега хубави неща правите но специално воланите ви не ми харесват. Аз не съм професионалист но ето нещо което съм правил аз без да претендирам че съм майстор. Не искам да те обиждам нито теб нито който и да е но щом се занимавате професионално с това мисля че трябва да сте на по-високо ниво.
              Прикачени файлове
              FIAT Stilo 1.9 Jtd

              Коментар


                #8
                колега cekop и твоя волан добре си го направил нооооо не ми харесва кожата която си му сложила на колегата които е пуснал линка си личи че работат професионално и с добри материалитака че недеи да говориш за някво ниво и ала бала
                FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

                Коментар


                  #9
                  ninoneno написа:
                  колега cekop и твоя волан добре си го направил нооооо не ми харесва кожата която си му сложила на колегата които е пуснал линка си личи че работат професионално и с добри материалитака че недеи да говориш за някво ниво и ала бала
                  Няма да коментирам повече и се извинявам ако съм засегнал някого. А за кожата можем само да казваме на кого за каква са му я продали. Моята кожа ми я продадоха за италянска телешка кожа за автотапицерий-демек по-издръжлива.
                  FIAT Stilo 1.9 Jtd

                  Коментар


                    #10
                    cekopКолега недей да плюеш така... Ела да видиш и тогава говори... Просто хората които обработват сайт-а ни са пълни бездарници и скоро трябва да се оправят нещата... Погледнете дори, че са разменени снимките Преди - готовия продукт, След - стария... Просто не ми се говори...Скоро ще пусна тема със тоталната промяна на моето Punto GT и искам да си кажеш мнението като си такъв разбирач...

                    Коментар


                      #11
                      Centorius написа:
                      cekopКолега недей да плюеш така... Ела да видиш и тогава говори... Просто хората които обработват сайт-а ни са пълни бездарници и скоро трябва да се оправят нещата... Погледнете дори, че са разменени снимките Преди - готовия продукт, След - стария... Просто не ми се говори...Скоро ще пусна тема със тоталната промяна на моето Punto GT и искам да си кажеш мнението като си такъв разбирач...
                      Изобщо не те плюя. Неприемай така нещата. Аз още в първия си пост написах, че нещата са ви хубави, но за воланите и сам трябва да признаеш че има какво да се желае. Ако разгледаш няколко сайта на автотапицери сам ще забележиш че първите им работи не са толкова добре като последните,( човек се учи цял живот). А твоята кола с удоволствие бих я разгледал, но съм сигурен ,че ще стане много добре особенно след моята критика, но се надявам с това да съм ти помогнал и да не ми се сърдиш. Все пак малко хора правят волани което показва, че това не е съвсем фасулска работа.
                      FIAT Stilo 1.9 Jtd

                      Коментар


                        #12
                        cekop написа:
                        Centorius написа:
                        cekopКолега недей да плюеш така... Ела да видиш и тогава говори... Просто хората които обработват сайт-а ни са пълни бездарници и скоро трябва да се оправят нещата... Погледнете дори, че са разменени снимките Преди - готовия продукт, След - стария... Просто не ми се говори...Скоро ще пусна тема със тоталната промяна на моето Punto GT и искам да си кажеш мнението като си такъв разбирач...
                        Изобщо не те плюя. Неприемай така нещата. Аз още в първия си пост написах, че нещата са ви хубави, но за воланите и сам трябва да признаеш че има какво да се желае. Ако разгледаш няколко сайта на автотапицери сам ще забележиш че първите им работи не са толкова добре като последните,( човек се учи цял живот). А твоята кола с удоволствие бих я разгледал, но съм сигурен ,че ще стане много добре особенно след моята критика, но се надявам с това да съм ти помогнал и да не ми се сърдиш. Все пак малко хора правят волани което показва, че това не е съвсем фасулска работа.
                        Не се сърдя... Колата ми е почти готова - тея дни ще пусна снимки...

                        Коментар


                          #13
                          ЕТ

                          Коментар

                          Working...
                          X