Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гърненце...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гърненце...

    Просто реших да се похваля какво си сложих на колицата...Има много добър вид ,не излиза на повече от 1-2 см от края на бронята и не седи прекалено надолу!За звукът ... понеже не исках да реве като тези на БМВ-тата и Голфо-вете, дето ги слагат, дълго избирах и търсих мнения за дадени гърнета и се спрях на това - до към 3000 оборота се чува, че не е стандартното гърне, но след това става по-тихичко, което много ме радва! Като цяло звукът е по-плътен, дори след посочените обороти! Ясно ми е, че е повече за вид отколкото пърформънс, но не ми се даваха 600 лв. + за цялата генерация!Като цяло гърненцето е с доста добър вид и вади приличен звук ... ето и няколко снимки ...
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    Re: Гърненце...

    Predatorsi написа:
    Просто реших да се похваля какво си сложих на колицата...Има много добър вид ,не излиза на повече от 1-2 см от края на бронята и не седи прекалено надолу!За звукът ... понеже не исках да реве като тези на БМВ-тата и Голфо-вете дето ги слагат ,дълго избирах и търсих мнения за дадени гърнета и се спрях на това - до към 3000 оборота се чува че не е стандартното гърне но след това става по-тихичко ,което много ме радва!Като цяло звукът е по-плътен ,дори след посочените обороти!Ясно ми е че е повече за вид отколкото пърформънс ,но не ми се даваха 600лв. + за цялата генерация!Като цяло гърненцето е с доста добър вид и вади приличен звук ... ето и няколко снимки ...
    честито а какви парички ти излезна
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #3
      Мерси ,колега! Гърнето струва 65 лв., с доставката от София стана 75 лв., а за слагането ми взеха 25 лв. понеже трябваше да се слага една тръба, че е по-късо от стандартното гърне, та всичко легна точно 100 лв.!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Predatorsi написа:
        Мерси ,колега! Гърнето струва 65 лв., с доставката от София стана 75 лв., а за слагането ми взеха 25 лв. понеже трябваше да се слага една тръба, че е по-късо от стандартното гърне, та всичко легна точно 100 лв.!
        супер, то направо без пари си е излезнало
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #5
          И все пак си е "пърдялник" на предишната кола (Типо) имах подобно направо ми наду главата Особено на газ пърди още повече на сегашната (темпра) и пари да ми дават не бих си сложил Ама иначе честито де
          кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

          Коментар


            #6
            и аз съм се навил да сложа едно гърненце ма ме е страх и мен да не ми надуе е главата
            Fiat Punto Sportnig 1.2 86 HP вече 86 +

            Коментар


              #7
              Дали ще е гърне или ще возиш някоя жена...

              Коментар


                #8
                darkveidar написа:
                И все пак си е "пърдялник" на предишната кола (Типо) имах подобно направо ми наду главата Особено на газ пърди още повече на сегашната (темпра) и пари да ми дават не бих си сложил Ама иначе честито де
                Колега ,не пръди толкова силно това гърне! И аз се бях настроил за яко трещене ,ама бях приятно изненадан!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар

                Working...
                X