Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепенки за коли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    :D
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #17
      Аз работех до скоро в една рекламна агенция и почти всеки ден лепяхме такива стикери. Естествено само голфове и астри се тунинговаха по този начин Лично на мен ми се видя голяма селяния и затова не си налепих и моята кола, въпреки че си бях направил готин проект. Иначе цената е 27лв/кв.м. + 10% за лепене (за един цвят). Само че ако стикера е много голям, полицаите най-вероятно ще те глобят. Та цените в тия сайтове са доста добри, но ако не си лепил подобни неща преди, направо си поръчай 2 комплекта, защото задължително ще сгърчиш първия :D
      Fiat Regata 85, Lancia Dedra 2,0, Lancia Dedra 1,9td

      Коментар


        #18
        Тези ушавите вече се чудят за какво да се захванат. Може би завиждат и затова е цялата работа .
        Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

        Коментар


          #19
          Junkey написа:
          Тези ушавите вече се чудят за какво да се захванат. Може би завиждат и затова е цялата работа .
          Абе нали се сещате има някои коли с лайсни на стоповете?Аз бях сложил само една в долния край на стопа и се заядоха затова!Караха ме да я свалям пред тях!Аз им викам ,че не е възможно ,защото на комплекта пишело че се сваля с вода ,пофантазирах си малко ,но не ме глобиха!А искаха!Лоши са ей
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #20
            аз се отказах от стикерите наистина като се замисля реално ще е грозно ,пък и може да се скъса някаде и како да я прая после по добре аерографияно нема лев за там
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #21
              Ge4i7ooo

              искам да попитам този надпис GRANTURISMO който е на багажника на типо лепенка или е боядисано оригинално и дали и как евентуално мога да си направя такъв надпис
              Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

              Коментар


                #22
                Re: Ge4i7ooo

                Ge4i7ooo написа:
                искам да попитам този надпис GRANTURISMO който е на багажника на типо лепенка или е боядисано оригинално и дали и как евентуално мога да си направя такъв надпис
                Самите дръжки са с такъв надпис ,колега!Версията на колата е такава ,Granturismo ,също като Sedicivalvole ,и те са с такъв надпис на дръжката!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  Re: Ge4i7ooo

                  Predatorsi написа:
                  Ge4i7ooo написа:
                  искам да попитам този надпис GRANTURISMO който е на багажника на типо лепенка или е боядисано оригинално и дали и как евентуално мога да си направя такъв надпис
                  Самите дръжки са с такъв надпис ,колега!Версията на колата е такава ,Granturismo ,също като Sedicivalvole ,и те са с такъв надпис на дръжката!
                  мерси колега,все пак ще пробвам да си направя
                  Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

                  Коментар


                    #24
                    Re: Ge4i7ooo

                    Ge4i7ooo написа:
                    Predatorsi написа:
                    Ge4i7ooo написа:
                    искам да попитам този надпис GRANTURISMO който е на багажника на типо лепенка или е боядисано оригинално и дали и как евентуално мога да си направя такъв надпис
                    Самите дръжки са с такъв надпис ,колега!Версията на колата е такава ,Granturismo ,също като Sedicivalvole ,и те са с такъв надпис на дръжката!
                    мерси колега,все пак ще пробвам да си направя
                    Колега най-добре виж по моргите има такива с надписи и едвали ще ти вземат повече от 5-10 лв.
                    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                    ZFA16000002608488

                    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                    Коментар


                      #25
                      SHB написа:
                      Слушам и не вярвам на очите си :D От Габрово,те пращат в Шумен за спойлера...нерде Шан нерде Багдат...Това за външните светлини обаче има логика.Самоче явно не мерята всички с един аршин,щото тука могат да се видят коли с неони(не че са много ама се срещат)Парица е царица...
                      А теб от София ще те пратят в Шумен. Доколкото аз знам, само там има такава лаборатория, която да узаконява промени в конструкцията на автомобила.И никак не мога да разбера, за какво са ви тези неони и лепенки... Ама аз съм вече дърт, сигурно не ги разбирам тези неща

                      Коментар


                        #26
                        Вижте какво ново има на пазара -> http://podarac.com/?page_id=128
                        Емотикони за кола
                        Един пръст вече не е достатъчен
                        Подарявай умно

                        Коментар


                          #27
                          Не е лошо това нещо обаче много голямо бееее :D седи грозно,че и 100лв. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 иначе ако имаше емотикон среден пръст щеше да е идеално Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 за разни кретени дето ти се тъпчат в задницата или карат на дълги"Ge4i7ooo" калеко ми има на Типото този надпис "GranTurismo"...добре стои дръжката... сещам се за играта за PlayStation (страшна е) :P
                          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                          Коментар


                            #28
                            PaUnOff написа:
                            Не е лошо това нещо обаче много голямо бееее :D седи грозно,че и 100лв. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 иначе ако имаше емотикон среден пръст щеше да е идеално Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 за разни кретени дето ти се тъпчат в задницата или карат на дълги"Ge4i7ooo" калеко ми има на Типото този надпис "GranTurismo"...добре стои дръжката... сещам се за играта за PlayStation (страшна е) :P
                            Мда ако беше Китайско щеше да струва не повече от 20-30 лв. :D
                            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                            ZFA16000002608488

                            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                            Коментар


                              #29
                              PaUnOff написа:
                              иначе ако имаше емотикон среден пръст щеше да е идеално
                              http://www.youtube.com/watch?v=zlRBSvyMwbA&NR=1
                              Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                              ZFA16000002608488

                              ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                              Коментар


                                #30
                                Боже боже до къде я докарахме.Полицайте да ни спират да не правим селянии по колите си!

                                Коментар

                                Working...
                                X