Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метална полирана тръба за свирещ звук от гърнетата!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метална полирана тръба за свирещ звук от гърнетата!

    Колеги вчера видях в ПЛОВДИВ В АВТОСПРИНТ, такива полирани тръби за свирещ звук от колата , един колега познавам с такава тръба много яко се чува, като даде и кара Капа 2.0 20V и като даде газ супер як звук вади. Въпроса ми е следния, дали ако я сложа на браво 1.6 ще вади същия звук?

    #2
    Луд на шарено се радва.

    Коментар


      #3
      ls1 написа:
      Луд на шарено се радва.
      Браво бе идиот.Адаш да не става въпрос за на Закса капата? Той е и със спортен филтър от там му идва тежкия звук,а тръбата плаши все едно си с турбо

      Коментар


        #4
        АБЕ МАНИГО ОНЗИ ИДИОТ , ОСТАВИГО ДА СИ БЛЪСКА КИТАРАТА НЯКАДЕ....! Да бе Ванка за същата Капа говора , за филтъра знам но и аз искам да си сложа такава търъба , за да докарам този звук , като все едно има турбина

        Коментар


          #5
          PB 5976 BC написа:
          АБЕ МАНИГО ОНЗИ ИДИОТ , ОСТАВИГО ДА СИ БЛЪСКА КИТАРАТА НЯКАДЕ....!
          Едно изречение - 4 правописни грешки преброих . Аз ви предлагам да сложите по една фуния близо до волана и докато карате в нея да правите ’врууумммм, вруууммммм’ .

          Коментар


            #6
            Аз мисля , че трябва ти да си вземеш ти една полирана тръба ф85 и да си я завреш отзад в ..... ауспуха , за да може пускане на газове да свириш! :D :D :D :D :D :D :D XAXAXAXXAXAXAXAXXAXAX

            Коментар


              #7
              PB 5976 BC написа:
              Аз мисля , че трябва ти да си вземеш ти една полирана тръба ф85 и да си я завреш отзад в ..... ауспуха , за да може пускане на газове да свириш! :D :D :D :D :D :D :D XAXAXAXXAXAXAXAXXAXAX
              Сложи я тая тръба на мястото където ти беше катализатора и хем няма да го има гадното звънтене,хем ше свири . То не свири постоянно при някви обороти само се чува Колегата "ls1"като си нямаш работа си намери,стига си се заяждал...

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                PB 5976 BC написа:
                АБЕ МАНИГО ОНЗИ ИДИОТ , ОСТАВИГО ДА СИ БЛЪСКА КИТАРАТА НЯКАДЕ....!
                Едно изречение - 4 правописни грешки преброих . Аз ви предлагам да сложите по една фуния близо до волана и докато карате в нея да правите ’врууумммм, вруууммммм’ .
                С фуния няма да се чува, майна По-добре да си сложат по един мегафон Пичове, как искате мотор 1.6 да извади същия звук като 2.0 петак 1.6 има сила колкота да си подухва прахта от клапаните, а вие искате да съска По-добре сложете един компресор с блоу-оф клапан и от време на време дърпайте въжето, за да съска като турбо п.с. рекордът ми е 2 правописни грешки в едно изречение ... когато бях 2-ри клас
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар

                Working...
                X