Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Performance за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Performance за пунто

    колеги кажете какво да пипна по пунтака за му вдигна мощноста мотора е 1.6 90 коня , има чип , спортен филтър ся ще му махам катализатора , кажете какво още да пипна по него

    #2
    Re: performance

    Mupo_87 написа:
    колеги кажете какво да пипна по пунтака за му вдигна мощноста мотора е 1.6 90 коня , има чип , спортен филтър ся ще му махам катализатора , кажете какво още да пипна по него
    Е стига ти толкова де,ти сега искаш да хвръкнеш ли Маетапа на страна ,ама я кажи колега имали ефект осезаем от 4ип4ето,4е много ми е мерак
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Re: performance

      kantarev написа:
      Mupo_87 написа:
      колеги кажете какво да пипна по пунтака за му вдигна мощноста мотора е 1.6 90 коня , има чип , спортен филтър ся ще му махам катализатора , кажете какво още да пипна по него
      Е стига ти толкова де,ти сега искаш да хвръкнеш ли Маетапа на страна ,ама я кажи колега имали ефект осезаем от 4ип4ето,4е много ми е мерак
      определено се усеща разликата поне при моето пунто се усеща искам валче да му сложа , Какво ше кажете за колектори 4/2/1 и евентуално права генерация с по широка изпускателна система

      Коментар


        #4
        горедолу е като ГТ то , така че направо купувай един двигател от ГТ и си готов
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          не само двигател , а едно цяло ГТ според мен.
          Fiat Stilo JTD ....sold
          Volvo C 70 ....

          Коментар


            #6
            ...

            Mescalin написа:
            не само двигател , а едно цяло ГТ според мен.
            [img]имам си кола с която даси чеша крастата :D :D :D просто искам тази да тръгне малко повече от сток пунто 1600[/img]

            Коментар


              #7
              ми не ги разбирам тези хора хем имат една да си чешат крастата , хем искат още една ми с филтър и генерацийа няма да направиш кои знае колко много наи лесния ти вариант е едно съпротивлениице на температурния датчик и да пуска малко повече горивце , ако не ти харесва , чип филтър генерация и ще изкараш около 18 коня
              Power Under Pressure

              Коментар


                #8
                ми слагай едно турбо на изпускателния колектор и .. нямам си на идея колко коня ще ти вдигне отделно на мен пари не ми стигат да я оправя, а ти и за ъпгрейд имаш .. гъзар
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  .....

                  WhitePower написа:
                  ми не ги разбирам тези хора хем имат една да си чешат крастата , хем искат още една ми с филтър и генерацийа няма да направиш кои знае колко много наи лесния ти вариант е едно съпротивлениице на температурния датчик и да пуска малко повече горивце , ако не ти харесва , чип филтър генерация и ще изкараш около 18 коня
                  вече има дигиталчип , филтър К&Н , казахами чеи валче шрик може да ми намерят имай с това ще свърши приказката по пунтото всепак ми е автомобил завсекидневнокаране не за гонки , но трябва да си има малкоповечко палър :D :D :D

                  Коментар


                    #10
                    Re: .....

                    Mupo_87 написа:
                    WhitePower написа:
                    ми не ги разбирам тези хора хем имат една да си чешат крастата , хем искат още една ми с филтър и генерацийа няма да направиш кои знае колко много наи лесния ти вариант е едно съпротивлениице на температурния датчик и да пуска малко повече горивце , ако не ти харесва , чип филтър генерация и ще изкараш около 18 коня
                    вече има дигиталчип , филтър К&Н , казахами чеи валче шрик може да ми намерят имай с това ще свърши приказката по пунтото всепак ми е автомобил завсекидневнокаране не за гонки , но трябва да си има малкоповечко палър :D :D :D
                    и Гориво кат гледам ,че маи над 10 на 100 ще е ...
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      Re: performance

                      Mupo_87 написа:
                      kantarev написа:
                      Mupo_87 написа:
                      колеги кажете какво да пипна по пунтака за му вдигна мощноста мотора е 1.6 90 коня , има чип , спортен филтър ся ще му махам катализатора , кажете какво още да пипна по него
                      Е стига ти толкова де,ти сега искаш да хвръкнеш ли Маетапа на страна ,ама я кажи колега имали ефект осезаем от 4ип4ето,4е много ми е мерак
                      определено се усеща разликата поне при моето пунто се усеща искам валче да му сложа , Какво ше кажете за колектори 4/2/1 и евентуално права генерация с по широка изпускателна система
                      за колектора 4/2/1 до колкото знам има ефект във високи обороти (там качва конски сили) което май за ежедневка няма да е удачно а по скоро за гонки, но нека колегите запознати да кажат така ли е или греша а като махнеш катализатора определено ще усетиш разлика и ще ти хареса (предната ми кола беше пежо 205 1.4 моно инжекция и след премахване на катализатора се усети доста по добър респонс)

                      Коментар

                      Working...
                      X