Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра хИдравлИка на капака,червена арматурно таб,дИскове на

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А не ви ли е страх, че ако нещо се случи с резето, изведнъж капака може да се отвори по време на движение със 140км/ч, например.Според мене, едни спортни ключалки ще решат този проблем...
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #17
      johnfound написа:
      А не ви ли е страх, че ако нещо се случи с резето, изведнъж капака може да се отвори по време на движение със 140км/ч, например.Според мене, едни спортни ключалки ще решат този проблем...
      Капака не се отваря от самосебесИ , ако целИя ход на капака е да речем 1м 20см на 50см капака е в неутрално положенИе от таз точка надолу по самосебесИ надолу отИва ,От таз точка нагоре отИва по самосебесИ нагоре :D
      Fiat Tempra 1.6 sxac
      AR 164 super V6 2.0 TB

      Коментар


        #18
        А бе Alex, ти ще ни запалиш главите с тези дискови спирачки, но замяната не е толкова проста, много неща трябва да се сменят!А и барабанните си имат предимство, иначе как ще завиваш с рьчна на място?

        Коментар


          #19
          alex1969 написа:
          Капака не се отваря от самосебесИ , ако целИя ход на капака е да речем 1м 20смна 50см капака е в неутрално положенИе от таз точка надолу по самосебесИ надолу отИва ,От таз точка нагоре отИва по самосебесИ нагоре :D
          Да, разбрирам, но при по-яко тръскане може да премине тези 50 см. Между другото именно това е причината на спортните коли да се слагат външни резета. Разбира се при нормална кола риска е по-малък, но според мене си съществува...
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #20
            johnfound написа:
            А не ви ли е страх, че ако нещо се случи с резето, изведнъж капака може да се отвори по време на движение със 140км/ч, например.Според мене, едни спортни ключалки ще решат този проблем...
            Еми при мен няма проблеми, но и амортисьорите са на другата посока
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              От авто моргата взех заедно със спИрачнИя апарат заедно с планката всИчко какво то Има по оста Само едната шайба е по тънка 3мм 4мм
              Fiat Tempra 1.6 sxac
              AR 164 super V6 2.0 TB

              Коментар


                #22
                johnfound написа:
                А не ви ли е страх, че ако нещо се случи с резето, изведнъж капака може да се отвори по време на движение със 140км/ч, например.Според мене, едни спортни ключалки ще решат този проблем...
                че на мен на уното капака ми е без амортисьори пък ми се отвори по време на движение така че от тези амортисьори това не зависи , със 140км въздушната стуя отваря капака
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #23
                  Вчера боядИсах И лъснах мотора
                  Прикачени файлове
                  Fiat Tempra 1.6 sxac
                  AR 164 super V6 2.0 TB

                  Коментар


                    #24
                    Ей, с голям мерак я стягаш тая Темпра! Да не смяташ да я продаваш?

                    Коментар


                      #25
                      Има за какво ще взема булка от БългарИя :D
                      Fiat Tempra 1.6 sxac
                      AR 164 super V6 2.0 TB

                      Коментар


                        #26
                        Браво колега. Евала на идеите ти. С интерес ги чета, ако имаш още качвай да четем. Аз самия искам да си взема Темпричка и ако си взема ще използвам някои от идеите ти !!!!! Поздрави от мен !!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Трябва да си голям за да пораснеш ?!?

                        Коментар

                        Working...
                        X