Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся заден спойлер за Fiat Tipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся заден спойлер за Fiat Tipo

    Здравейте,търся си заден спойлер за Типо (има и вариант с трети стоп в тях)Интересува ме какви са им цените и къде мога да го поставятМоже и да е втора ръка Предварително Ви благодаря

    #2
    Re: Търся заден спойлер за Fiat Tipo

    PetioNNC написа:
    Здравейте,търся си заден спойлер за Типо (има и вариант с трети стоп в тях)Интересува ме какви са им цените и къде мога да го поставятМоже и да е втора ръка Предварително Ви благодаря
    Колега ,и аз съм търсил ,ама в Пазарджик няма...Нито по моргите нито по тунинг магазините!Виж по Пловдив или София ще има все някъде ,въпроса е някой колега да те насочи с телефон или адрес!Иначе и аз искам да си сложа ама не мога да намеря ,пък не ми се обикаля и Пловдив ,понеже София ми е малко далечко!Успех!ПП:Я дай някоя снимчица на колата в раздел Снимки и Клипове...Тема:Хайде да си видим Фиатките!Може да съм те засичал по улиците!Май доста хора се събрахме от Пазарджик!Това ме радва!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Имаше няколко се продаваха във форума за около 40-50 лева! Ама всички са от типа "козирка"!

      Коментар


        #4
        ///// написа:
        Имаше няколко се продаваха във форума за около 40-50 лева! Ама всички са от типа "козирка"!
        Аз взех козирката! ;D И още не съм я сложил... Другите бяха с процеп и единия мисля беше с 3ти стоп! Цените бяха 60-70-80 лв!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Executer написа:
          ///// написа:
          Имаше няколко се продаваха във форума за около 40-50 лева! Ама всички са от типа "козирка"!
          Аз взех козирката! ;D И още не съм я сложил... Другите бяха с процеп и единия мисля беше с 3ти стоп! Цените бяха 60-70-80 лв!
          По памет само цитирам - някой продаваше двете крила - горното (козирката) за 40 и долното - 50! Не ми се търси сега из "продавам"!

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            Executer написа:
            ///// написа:
            Имаше няколко се продаваха във форума за около 40-50 лева! Ама всички са от типа "козирка"!
            Аз взех козирката! ;D И още не съм я сложил... Другите бяха с процеп и единия мисля беше с 3ти стоп! Цените бяха 60-70-80 лв!
            По памет само цитирам - някой продаваше двете крила - горното (козирката) за 40 и долното - 50! Не ми се търси сега из "продавам"!
            Да но горното беше с процеп! Спомням си понеже търсих специално тип козирка. Няма значение! По темата: потърси по моргите, един колега от там го беше намерил
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар

            Working...
            X