Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MG TUNING Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MG TUNING Варна

    Здравейте,значи от доста време се разглеждам из нета за тунинг аксесоари , и се попадам на Лион Тунинг и даже си харесах едно , две антикрила ... ма гледам че много хора се оплакват от тях и не си заслужава.Гледам ,че много хора са доволни от MG Tuning,искам да разгледам техен каталог ма тея хора нямат саит, нито кво прдлагат нито нищо,поне някаф е-маил да бяха оставили да се консултирам за някои детаили цени. Някои ако има техни кординати или данни бих се радвал да ми ги съобщи.Предварително благодаря.
    Прикачени файлове
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    за такова ли говориш?този дето е с тази алфаси го сложил във варна за 150 лв.и вика че имало ефект от негоето и снимката
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      гр.варна квартал Аспарухово ул."манастирска"№17 тел./факс.052/370062 жсм0888/805650;0887/605856 сервиз"Институт по Хидро и Аеродинамика"/ИХА/,жсм087/8672221

      Коментар


        #4
        За какво искаш да си слагаш пейка на колата да я загрозиш ли?И какво очакваш от нея 700 кг. натиск на задницата като на F 1 ли?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Каквото и да говорим ,ефект има ,но е при много висока скорост (може би след 170-80 ,че може и по-висока)...При нашите коли е само за гъзария!Но лично аз не бих причинил това на колата си...Има някои ,на които им отива ,но ако нямаш нищо друго пипано по колата и да сложиш една "пейка" ще седи точно като кръпка!И все пак бих те посъветвал да дадеш парите си за нещо друго...но ти си решаваш! Само да знаеш ,че при нашите коли ,дори и бързи да са ,ефект от този спойлер няма!
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Ненастроения, даже ненаучно изследвания ефект може даже да бъде опасен. Те хората не са будали да хвърлят милиони за разни аеродинамични тунели и компютърни физични модели.Единствено фаца може да се постигне с тая пейка отзад, но честно казано аз съм виждал и не ми хареса. Аз предпочитам пеенето пред крясъка, ако ме разбираш.

            Коментар


              #7
              Гъзария

              Мен ме кефи крилото просто за гъзария ефекти не търся :D мерсаж за отговорите а относно ,че за 150 лева си го е сложил си е напрау върха като гледам другите искат по 290 лева и нагоре за едно крило и си е пълно обиржииство.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                Мерак с пари се гаси, нали знаеш .

                Коментар


                  #9


                  ls1 написа:
                  Мерак с пари се гаси, нали знаеш .
                  че нали затфа работим и живеим бе хора ... :P
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #10
                    Такси/Бегачка, ей това немога да го разбера Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ама те "бакшишите" са друга порода хора
                    Italfan

                    Коментар


                      #11
                      абе, да ти кажа братле, може и да не е баш бегачка, но момчето има участия в рали Черно море, както се вижда и от лепенката на капака и наистина се старае в поддръжката на колата, има и някой друг жокер под капака. Все пак да караш такси си е професия, и няма нищо лошо че човек си изкарва така парите. Абе важното е всеки сам да си харесва колата и да се лее пиво, другото са приказки.p.p.Между другото и цвета не е някакво жълто, а си е жълта перла .... абе красива си е колата според мен. Сега без лепенките на Ласиа щеше да е супер,ама... ко да прайш - работа
                      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                      ИТАЛФЕСТ 2007

                      Коментар


                        #12
                        колега ходих при тези MG TUNING ама немат голям избор.за фиат купе немат абсолютно нищо.иначе детаилите им са качествени.недей се лъжи да копуваш от LION TUNING и още повече да монтираш при тях.продават на супер надути цени а сервиза им е под сякаква критика.патих затова ти споделям.криви детаили и некадърни "майстори"взимащи незаслужено много пари за монтаж.успех.

                        Коментар


                          #13
                          http://www.vilidesign.com/

                          Коментар


                            #14
                            ето сайта за MG TUNING-Варна.

                            Коментар


                              #15
                              phoenix : мерси за хубавите думи .. и мойта жълтурка се вижда горе
                              Fiat Brava 1.6 16V 2001

                              Не на войната по пътищата !
                              http://media.causes.com/ribbon/478500

                              Коментар

                              Working...
                              X