Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спойлер за Браво GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спойлер за Браво GT

    Здравейте, колеги! Мярнах няколко Бравота със този спойлер отзад и честно да ви кажа много се зарибих. Искам да си сложа такова животно. Та въпроса ми е някой знае ли от къде мога да се снабдя с този модел точно и за колко пари. Ако някой има да дава оферта
    Прикачени файлове

    #2
    Никой ли не е срещал такива ? Хора помагайте, че ми се поревни тоя спойлер

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Колега той лесно се намора но трудно се слага защото трябва да се дупчи стъклото а в домашни условия не може да се продупчи трябава да се ходи на по майстори и не се знае дали ще го направят добре аз лично имам такъв спойлер но не искам да си дупча стъклото.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          ами на ХГТ и на ГТ спойлера е един и същ, но седи като недорразвит този на мен по ми допада и е оригинален Абартов, така че не е "пернишки"(отново без обиди, просто цитат, много свестни хора познавам от града)ами колега, трудно се намира, аз лично питах в СиДжи, но го нямат...в Жожи също та не знам, в мобиле бг имаше едно браво дето се продаваше на части с такъв спойлер, но сигурно е отнесен вече, беше преди около месец
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            ами на ХГТ и на ГТ спойлера е един и същ, но седи като недорразвит този на мен по ми допада и е оригинален Абартов, така че не е "пернишки"(отново без обиди, просто цитат, много свестни хора познавам от града)ами колега, трудно се намира, аз лично питах в СиДжи, но го нямат...в Жожи също та не знам, в мобиле бг имаше едно браво дето се продаваше на части с такъв спойлер, но сигурно е отнесен вече, беше преди около месец
            Аз съм си с оригиналния на ХГТ,обаче тази козирка ме кефи много,проблема при нея е ,че майче не се дупчи джама,а моя е дупчен...

            Коментар


              #7
              Да разбирам, че не мога да си инсталирам туй животно?

              Коментар


                #8
                можеш, слага се със силикон тази абартовата, поради простата причина, че абартчетата са дизели или 1.6, които сток нямат дупки на задното стъкло в квартала имаше едно браво с такава козирка, но уви май някой пендел му завидя и взеха, че му я откраднаха на човека, супер отваря колата много добре седи
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  Е аз преди време гледах Абарт 1,8 16в. Възможно ли е? Абе ако трябва някви тапи ще измисля ама пак ще сложа тоя големия :D Проблема е да го намеря, другото е лесно.

                  Коментар


                    #10
                    Shefy написа:
                    Е аз преди време гледах Абарт 1,8 16в. Възможно ли е? Абе ако трябва някви тапи ще измисля ама пак ще сложа тоя големия :D Проблема е да го намеря, другото е лесно.
                    не съм 100% сигурен, но мисля, че заводски излизат само дизели и 1.6, иначе, всеки може да си закупи абарт кита и да си го сложи и на брава даже
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      http://lion-tuning.com/fiat/22/fiat.htm на снимка 28 май е такова, но не съм сигурен (не мога да преценя)
                      Bravo TD100 98'- това в Гаража
                      Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                      Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                      Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                      Коментар


                        #12
                        Това си е малкото крило, което имам Мерси за линка!

                        Коментар


                          #13
                          Shefy написа:
                          Това си е малкото крило, което имам Мерси за линка!
                          в грешка си, това от снимката е по-голямо от стандартното
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Това крило е такова( 28 ) http://www.redline-tuning.com/0/avto...tikrilo-7.html
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #15
                              Не е това, което търся Искам си оригиналдата :D

                              Коментар

                              Working...
                              X