Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно спортните гърнета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно спортните гърнета

    Колеги, какви са предимствата и недостатъците на спортните гърнета. Мисля да си слагам едно за към 50 лв. от Лайън Тунинг, но се чудя все още. По принцип знам, че на дълъг път може да ти се вземе акъла, но много ми харесва звука които вадят някои Трябва ли да се реже задната броня за да се монтира правилно .. ? (за Браво)Мерси, предварително за мненията
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    аз на моята Брава имам само едно спортно гърне и нищо друго.от колекторите до гърнето всичко съм махнал вярно малко ти се надува главата но звукът компенсира шумът и не трябва да режеш бронята

    Коментар


      #3
      ако искаш колега да ти продам едно крайно гърне Bosal performans. 120лв все пак говорим за качествени продукти не за раждавейки по 50лв. в момента това го имам налично иначе може да си поръчаш каквото и да е от тук: http://www.bosalperformance.com/cata...flers_cat.html

      Коментар


        #4
        Много ме радва , но това за гърнето ми се върти за по заден план, че имам малко ремонти първо за постягане , след това непременно ще се свържа с теб . Прав си много за ръждивките по 50 кинта + тфа съм с газ и е хубаво човката му да е надолу,но гледам има и такива в каталога ще ги погледна ..
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          да итова е вярно като си с гас тряаа да има дупка за конденза. та всичките гърнета са по 120лв. говоря за гърнета за кола щото има и за мотори ако си забелязал вече.

          Коментар


            #6
            видях видях
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              Един приятел е със спортно и на дълъг път даже ме кефи как звучи.. бръжди бръжди и като го изпънеш се напълваш буквално!! :D
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Колега наистина не виждам как може да си сложиш такова "спортно гърне" за 50 лева при положение че обикновенното тенеке е малко по ефтино бих се метнал на Босала успех.
                Fiat punto 1,1
                Fiat bravo 1,6 16v
                Fiat bravo 2,0 20v
                Honda civic 1,5
                BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                Коментар


                  #9
                  При моето Браво не е рязана бронята...http://www.youtube.com/watch?v=MqXMVMI-LHo

                  Коментар


                    #10
                    Колега тези Bosal правопоточни гърнета ли са или просто вадят звук.
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #11
                      KrAs написа:
                      Колега наистина не виждам как може да си сложиш такова "спортно гърне" за 50 лева при положение че обикновенното тенеке е малко по ефтино бих се метнал на Босала успех.
                      В лайън ги продават, малки са едни , но спортни. Сигурно са ментета 50 или 55лв бяха най-евтините
                      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        При моето Браво не е рязана бронята...http://www.youtube.com/watch?v=MqXMVMI-LHo
                        За колко пари си взе гърненцето, важи много
                        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          Тия евтините са , NESSPORT ТУРСИ БОКЛУЦИ!Дрънчат много гадно на тенеке,само накрайникът е уж хромиран,а другата част е една МНОГО МЕКА ЛАМАРИНАПо-добре събери пари и си вземи хубаво гърненце.Иначе колегата с Рагазона,ще го продаваш ли? :P

                          Коментар


                            #14
                            B1keP_B0y написа:
                            coolboby написа:
                            При моето Браво не е рязана бронята...http://www.youtube.com/watch?v=MqXMVMI-LHo
                            За колко пари си взе гърненцето, важи много
                            Клипа не е с добро качество, неможе да се чуе! Гърнето само е 325 евро... www.ragazzon.it

                            Коментар


                              #15
                              coolboby написа:
                              B1keP_B0y написа:
                              coolboby написа:
                              При моето Браво не е рязана бронята...http://www.youtube.com/watch?v=MqXMVMI-LHo
                              За колко пари си взе гърненцето, важи много
                              Клипа не е с добро качество, неможе да се чуе! Гърнето само е 325 евро... www.ragazzon.it
                              хах, колко му е ) колкото едни хубави 16-ки :D
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X