Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бели циферблати!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Евала! Мерси много!
    Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

    Коментар


      #17
      а случайно да си пазиш сканираните циферблати на фаилче за да може невежите да не се мъчат и евентуално да почерпят
      Madness Motorsport
      (\__/)
      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
      (")_(") signature to help him gain world domination.

      Коментар


        #18
        gad3n написа:
        а случайно да си пазиш сканираните циферблати на фаилче за да може невежите да не се мъчат и евентуално да почерпят
        Аз ги имах готови направени ...ама при преинсталирането на Win ги загубих и сега ще си останат единсвени и непофторими
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #19
          хехехе мерси все пак .... при преинсталациите винаги стават фалове малко off-topic btw какво ти е пунтото че добре изглежда и аз от 3 дни съм горд собственик на пунто
          Madness Motorsport
          (\__/)
          (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
          (")_(") signature to help him gain world domination.

          Коментар


            #20
            Selqatin написа:
            bademino написа:
            Били обяснил по подробна как точно да стане? Благодаря предварително!
            Сканираш старите със лист А4 зад тях на 2600х2000 пиксела..После правиш ги на BMP...След това се гавриш със тях,ала бала подготвяш ги..Принтиране,после изрезване монтаж слагаш си някакво фолио доста плътно като старите се махат изцяло циферблати и после качваш русата мацка вечерта пускаш и готиното ЦД което свети във жестоко синйо,после палиш колата и като види километражите е още по радостна(нали е руса все пак),после караш е към вас и качваш да и покажеш некой други неща.....тва е в общи линии :D
            Айде ако имаш възможност пусни едни бели циферблади и за моето Купе а пък аз сте си платя естествено
            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
            Porsche 944 S2
            http://www.valmcrae.snimka.bg/
            http://vbox7.com/user:val_mcrae
            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

            Коментар


              #21
              val_mcrae написа:
              Selqatin написа:
              bademino написа:
              Били обяснил по подробна как точно да стане? Благодаря предварително!
              Сканираш старите със лист А4 зад тях на 2600х2000 пиксела..После правиш ги на BMP...След това се гавриш със тях,ала бала подготвяш ги..Принтиране,после изрезване монтаж слагаш си някакво фолио доста плътно като старите се махат изцяло циферблати и после качваш русата мацка вечерта пускаш и готиното ЦД което свети във жестоко синйо,после палиш колата и като види километражите е още по радостна(нали е руса все пак),после караш е към вас и качваш да и покажеш некой други неща.....тва е в общи линии :D
              Айде ако имаш възможност пусни едни бели циферблади и за моето Купе а пък аз сте си платя естествено
              не мога ти помогна,щото нямам сканиран стария ти километраж....
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #22
                Selqatin написа:
                val_mcrae написа:
                Selqatin написа:
                bademino написа:
                Били обяснил по подробна как точно да стане? Благодаря предварително!
                Сканираш старите със лист А4 зад тях на 2600х2000 пиксела..После правиш ги на BMP...След това се гавриш със тях,ала бала подготвяш ги..Принтиране,после изрезване монтаж слагаш си някакво фолио доста плътно като старите се махат изцяло циферблати и после качваш русата мацка вечерта пускаш и готиното ЦД което свети във жестоко синйо,после палиш колата и като види километражите е още по радостна(нали е руса все пак),после караш е към вас и качваш да и покажеш некой други неща.....тва е в общи линии :D
                Айде ако имаш възможност пусни едни бели циферблади и за моето Купе а пък аз сте си платя естествено
                не мога ти помогна,щото нямам сканиран стария ти километраж....
                Трябва ли да се разглоби цялото табло за да сканирам циферблатите? Само със снимка става ли?
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Porsche 944 S2
                http://www.valmcrae.snimka.bg/
                http://vbox7.com/user:val_mcrae
                http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                Коментар


                  #23
                  Re: Бели циферблати!

                  Snaker написа:
                  bademino написа:
                  Моля за съдействие! Как точно да си направя бели циферблати?
                  айде сега ми кажи за какво са ти тия бели километражи ?мойто хгт е с такива. ми яко е ама след като видях как стоят тууни нарисувани и ми се обърнаха очите и ми падна ченето.тая глупост с белите километражи не я разбирам ... и като ги сложиш нито има кой знае кво за гледане толкоз ... то не че някой го гледа кой знае колко ама ... като ше ги сменяш сложи някаква апликация ...аз даже си мисля че некви дигитални са по яки ...
                  Нещо не разбрах -от какво са ти са се обърнали очите и ти е паднало ченето - обясни моля
                  The world belongs to those who dare to be first

                  Коментар


                    #24
                    Питам защото идеята за нещо по изчанчено ме привлича хахаха
                    The world belongs to those who dare to be first

                    Коментар


                      #25
                      2fast написа:
                      Питам защото идеята за нещо по изчанчено ме привлича хахаха
                      Предполагам, че говори за нещо такова: http://cgi.ebay.de/Tachofolie-Fiat-B...QQcmdZViewItem . Само, че тия лепенки не знам дали стават добре, когато километража и е осветен отзад, а не отпред...дали изобщо се виждат цифрите?
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #26
                        Хора, силно съм изнервен. Моите циферблати че се проточиха, се проточиха. Ходих в да ми сканират таблото ( аз имам2 та не съм си разглобявал колата). След като ми ги сканираха ми ги качиха на диск, аз само да си ги принтирам. Да амакато ги принтирам те не излизат със същата големина като тази на таблото, а ме увериха че няма да има проблем.Какво да правя?
                        Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                        Коментар


                          #27
                          аз разбирам за какво говорите ама аз какво да правя с моето табло като нали е дигитално и свети жълто но и цифрите сфетят жълто какво да правя как да го напваря и аз да е бял циферблата и да сфети синио както таблото така и цифрите или цифрите бели нз даите съвет че наистина нз какво да правя и трудно ли се разглабя такова тъбло да не го съсипеме ))))))
                          Прикачени файлове
                          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                          Коментар


                            #28
                            Колега, сподели проблема си на лично съобщение или с нормален тон, защото аз лично не те разбрах и ще направим всичко възможно, за да ти помогнем. Писането с главни букви не се приема във форума.Zaphod
                            Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                            Коментар


                              #29
                              оригинала си е оригинал ! да живее зеленото ! :D

                              Коментар


                                #30
                                Не е нужно да сканирате старото табло така само си усложнявате много процеса..само трябва да имате лист и молив да си го нарисувате схематично и да си изведете всички размери от него с пергел и линийка..след това само отваряте аутокад или корелдроу и започвате да си чертаете това което сте премерили.. Само се съобразявайте с мерните единици..Ако имате желание http://capoeira.data.bg там май има dwg фаил с таблото на типо за тези с оборотомер..

                                Коментар

                                Working...
                                X