Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Силов (Преформънс) тунинг на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Силов (Преформънс) тунинг на Браво

    Здравейте , наумил съм си да налея едни пари във каляската ми Браво ГТ 1.8 16 V за силов тунинг.искам да ми дадете предложения относно това , за сега си мисля за спортни валове и турбиниране , мина ми на ум и изцяло смяна на двигател.ще се радвам на вашите предложения

    #2
    турбинирането върви в комплект с интеркулиране, смяна бутала, рефреш двигател, плюс стандартното - електроника, дюзи, колектори...спортните валове са свързани с по-голям вървеж, по-голям разход...ако ще я турбинираш прави я както трябва, а не в някое квартално сервизче, в което си мислят, че разбират, малко са тези, които наистина разбират успех, ще следя с интерес, много бих се радвал да има и по-вървежно браво
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Re: Силов (Преформънс) тунинг на Браво

      MoHaX написа:
      Здравейте , наумил съм си да налея едни пари във каляската ми Браво ГТ 1.8 16 V за силов тунинг.искам да ми дадете предложения относно това , за сега си мисля за спортни валове и турбиниране , мина ми на ум и изцяло смяна на двигател.ще се радвам на вашите предложения
      Колега що пускаш тема тука ,а не дойде на една среща да питаш първо когото трябва А ще се караме Утре те чакаме на Артисти в 19:00 часа
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Опа май те гепиха успех
        Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
        Škoda Fabia / 1.9 TDI /

        Коментар


          #5
          хех , съжелявам , че не дойдох... но бях на бал..... ииии знаете как е :P обещавам на другата среща ще дойда , ще имаме доста неща заз които да говорим

          Коментар


            #6
            MoHaX написа:
            хех , съжелявам , че не дойдох... но бях на бал..... ииии знаете как е :P обещавам на другата среща ще дойда , ще имаме доста неща заз които да говорим
            Ам айде де,откога чакаме да го видим това Браво
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар

            Working...
            X