Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вал пунто GT въпрос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вал пунто GT въпрос

    Колега ми каза че вала от 1.6 90 к.с става като спортен на GT това вярно ли е? Ако никой няма идея може ли да ми каже поне фазите на 1.6 90 к.с Мерси предварително !!
    Putno gt powa

    #2
    и аз бях чел, че вал от пунто 75 е като спортен за пунто 60 ... явно има нещо такова ...

    Коментар


      #3
      Сега като сложа ново турбо и ,че старото умря и ше пробвам с вал от 90. Но не знам как ще намера разлика без друга електроника. Ако стане може мн странно да стане ново газоразпределение с стара електроника схе стане каша
      Putno gt powa

      Коментар


        #4
        B.a.a.L. написа:
        Сега като сложа ново турбо и ,че старото умря и ше пробвам с вал от 90. Но не знам как ще намера разлика без друга електроника. Ако стане може мн странно да стане ново газоразпределение с стара електроника схе стане каша
        Ще се объркат смесите доста при надув и може и беля да стане вероятно.Трябва да проучиш дали това е правено и работи добре със непипана електроника.Или отначало да я подкараш постепенно и да и следиш смесите със широколентова сонда.Ако отива към бедна смес ще трябва да ти я мапне някой спец по Мотрониците.
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #5
          ici написа:
          B.a.a.L. написа:
          Сега като сложа ново турбо и ,че старото умря и ше пробвам с вал от 90. Но не знам как ще намера разлика без друга електроника. Ако стане може мн странно да стане ново газоразпределение с стара електроника схе стане каша
          Ще се объркат смесите доста при надув и може и беля да стане вероятно.Трябва да проучиш дали това е правено и работи добре със непипана електроника.Или отначало да я подкараш постепенно и да и следиш смесите със широколентова сонда.Ако отива към бедна смес ще трябва да ти я мапне някой спец по Мотрониците.
          И аз така си мисля щото от бедна смес буталата стават все едно си ги заварял с електрожен
          Putno gt powa

          Коментар


            #6
            ако беше вярно нямаше да има пунтовци 1.6 по улиците и фирми като piper i kent нямаше да съществуват
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              WhitePower написа:
              ако беше вярно нямаше да има пунтовци 1.6 по улиците и фирми като piper i kent нямаше да съществуват
              скоро ще разбера колега
              Putno gt powa

              Коментар


                #8
                успех, само гледай да не си счупиш мотора като фазите се различават от ъгълът на запалване
                Power Under Pressure

                Коментар

                Working...
                X