Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто Табло/Джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто Табло/Джанти

    Здравейте имам няколко въпроса, тъй като съм със 1.1 двигател без хидравлика и съм със 165/70/13 гуми и искам да си сложа 185/55/14 дали ще тря да почна фитнес за да оправлявам превозното средство... и др което искам да направя е тунинг на таблото къде мога да ида и да ми направят като искам да бъде като на пассат 5-ца или голф 5-ца по този начин да свети синио червено (стрелките червени) Благодаря

    #2
    За гумите няма да имаш проблем. Върти се не по-трудно от другите или дори и да е няма да усетиш разлика. Относно циферблатите ще те одерат маса пари, за нещо, което и сам можеш да направиш. Потърси из форума има тема за променени светове по таблото.
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      ахам мс за савета но бих дал 100-тина лв стига да го направят както искам... и др ми въпрос дали може да се сложи и обортомер на мястото на часовника ?

      Коментар


        #4
        http://www.xtuners.com/plazma.htm

        Коментар


          #5
          у6 търсих гледах... не намерих някъде да обесняват как да си ги преправя просто искам си направя цифрите да светят сини а стрелките червени и междо 40-60 километра да го направя червено :-І ако някой знае сайт който обясняват да прати благодаря

          Коментар


            #6
            Re: Фиат Пунто Табло/Джанти

            PREDATORA написа:
            Здравейте имам няколко въпроса, тъй като съм със 1.1 двигател без хидравлика и съм със 165/70/13 гуми и искам да си сложа 185/55/14 дали ще тря да почна фитнес за да оправлявам превозното средство... и др което искам да направя е тунинг на таблото къде мога да ида и да ми направят като искам да бъде като на пассат 5-ца или голф 5-ца по този начин да свети синио червено (стрелките червени) Благодаря
            начи и аз съм с 1.1 и минах на 195/45/15 и няма проблеми с въртенето нито с вървенето а за таблото и аз мисля че сам можеш да си го направиш с малко четене и помощ от някой по разбиращ ...

            Коментар


              #7
              Re: Фиат Пунто Табло/Джанти

              stefcho_sm написа:
              PREDATORA написа:
              Здравейте имам няколко въпроса, тъй като съм със 1.1 двигател без хидравлика и съм със 165/70/13 гуми и искам да си сложа 185/55/14 дали ще тря да почна фитнес за да оправлявам превозното средство... и др което искам да направя е тунинг на таблото къде мога да ида и да ми направят като искам да бъде като на пассат 5-ца или голф 5-ца по този начин да свети синио червено (стрелките червени) Благодаря
              начи и аз съм с 1.1 и минах на 195/45/15 и няма проблеми с въртенето нито с вървенето а за таблото и аз мисля че сам можеш да си го направиш с малко четене и помощ от някой по разбиращ ...
              А можешли да пратиш снимка на пунтото с джантите да видя как изглежда с 15-ки

              Коментар

              Working...
              X