Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стрелките на километража

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стрелките на километража

    Момчета..Искам малко помощ..опитах се да си разкарам този гаден зелен цвят от таблото на километража, обаче стигнах до стрелките и нема батенце...не искат да се махат...Има ли някакъв пиниз за тези стрелки, че нямат сваляне.
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    и аз исках същото преди 2 седмици,мноо ме дразни "зеленото" табло....опитах всички пинизи - с 1-2 отвертки, с клещи и накрая изпотроших, почти всички оси на стрелките и нищо не направих от италянеца 50 лв. друго табло и така....яд ме е и мене да го гледам това табло, но съвета ми е да не опитваш сам, има си фирми за тая работа - взимат солено, но ги правят наистина красиво и оригинално

    Коментар


      #3
      колеги всичко става само да се позадълбочиш малко аз така направих с алфата мен също ме дразнеше зеленото ето резултата http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...er=asc&start=0
      BMW E39 2.5I
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        КОлеги имате ли представа как се свалят Стрелките по таблото (без да се изпочупи всичко) помагайте
        Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

        Коментар


          #5
          И аз се опитах и се отказах :D
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Последен напън.... ще пробвам с клещи и квото стане, че ми писна вече
            Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

            Коментар


              #7
              RoadBoy написа:
              КОлеги имате ли представа как се свалят Стрелките по таблото (без да се изпочупи всичко) помагайте
              Те ако се сваляха толкова лесно.........Няма да стане без "майстора да барне" колега!
              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

              Коментар


                #8
                RoadBoy написа:
                Последен напън.... ще пробвам с клещи и квото стане, че ми писна вече
                Съдейки по обявата, явно не си успял
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар

                Working...
                X