Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да си претапицирам таблото. Как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да си претапицирам таблото. Как?

    Бих искал да си претапицирам таблото със тъмно синя кожа, а пласмасовите места по таблото със светло синьо, като колата, обаче не знам как да го направя някой някакви идеи.
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    Re: искам да си претапицирам таблото. КАК?

    Вероятно първо ще трябва да го свалиш. Което си е доволно сложно. От там по-добре намери тапицер, за да сложи нещо под кожата и да предложи самата материя. В пловдив мисля че имаше един с обява тук...че прави такива неща за коли. В Бизнес раздела.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      да сега идва другия съществен проблем...хабер си нямам как да го сваля...а и не съм сигурен по пластмасовите части по таблото дали ще хване и ще е дълготраен спрея.
      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

      Коментар


        #4
        В София, АНЕКС шият, приготви си яка пачка. Мен да питаш не си заслужава, оригиналното не е кожа, а много трайна имитация. Качи снимки да видим какво не ти харесва.
        NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

        Коментар


          #5
          Според мен не е кой знае каква философия стига да имаш време. Трябва ти полихлоропреново лепило (тип Прома); кожата да не е много дебела защото няма да може всичко да пасне както е било; и съобразителност кои детайли да тапицираш защото някои извивки просто са немислими. Успех в начинанието Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            Табло се претапицира само в един случай- ако сте тунинг- маниак и искаш да е в друг материал и цвят.В останалите случаи се купува запазено табло втора употреба. :D
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Идеално място за моя въпрос барнах си едни джобове за говорители на вратите на пунтиака и сега ги обличам в кожа изкусвена, но имам проблем понеже джобовете са обли накрая ще трябва да се свържи началото и края някак си някакви идей как да не стой грозно тая свръзка? Може би Interceptor знаеш тъй като знаеш с какво се лепи Отворен съм за идей
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Чесно казано не те разбирам много точно но да не си си помислил че съм си тапицирал таблото. Ако дадеш някоя снимка може и да измъдрим нещо Yellow_Flash_Colorz_PDT_17
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  един приятел се зариби с тази идея и в събота ще ходим до софия ( не си спомням името на фирмата намира се на 4 -ти километър до Италсервиз някъде) да говорим с тапицера и да си избира цветове и.т.н., но грубата сума която му каза беше 2000 лв. за таблото и 3000 лв. за целия салон ... всичко кожа ....Което ме навежда на мисълта че тапицирането на таблото си е адски трудно начинание
                  Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                  Коментар


                    #10
                    Представи си че трябва да обиколиш буркан с парче плат накрая трябва да се срещнат началото и края да ама там ще остане черта или ще застъпиш единия край или ще го изрежеш много прецизно че почти да не се забелязват крайщатата разбра ли. Късно е за снимки пък и ме е срам, че не са "красота"
                    Fiat punto 1,1
                    Fiat bravo 1,6 16v
                    Fiat bravo 2,0 20v
                    Honda civic 1,5
                    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                    Коментар


                      #11
                      ААА Вратите където е плата, там искам да го сменя с друг цвят много ме кефи...имаше една снимка в нета където я видях и от там се зарибих....аз самите седалки не ги искам в кожа..много ще ми се поти газягата :D
                      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                      Коментар


                        #12
                        http://avtointerior.bg/ето ви сайт , намен ми обявиха цена салон+таван = 1000 лв изкуствена кожа и 2000 за естествена това са груби сметки и са за фиат браво ... дано съм бил полезен ....

                        Коментар


                          #13
                          кви са тези цени ,аз значи шия за беспари
                          NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                          Коментар

                          Working...
                          X