Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глезотийки към алармата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глезотийки към алармата

    Някой може ли да ми обясни, дали е възможно да си направя с дистанционното за алармата да пускам и гася неоните на колата и да си свалям и вдигам прозорците о.0

    #2
    Не знам но ми е доста интересно.Друго което съм виждал е да се светва и гаси габарита с дистанционно- има на една Е36-ца в ГабровоА за прозорците зная, че се слага някакъв допълнителен модул който струва 15-20 лв.Нека ме поправят колеги които са по навътре с тези неща, ако греша
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    Коментар


      #3
      Gosho_777 написа:
      не знам, но ми е доста интересно.Друго което съм виждал е да се светва и гаси габарита с дистанционно- има на една Е36-ца в ГабровоА за прозорците зная, че се слага някакъв допълнителен модул който струва 15-20лв.Нека ме поправят колеги които са по навътре с тези неща, ако греша
      Не съм по-навътре, ама аз си мисля че даваше значение дали има централно и ел. стъкла Имахме един голф 3-ка и така му се затваряха прозорците, не казвам че съм сигурен за това с централното..
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: глезотики към алармата

        PREDATORA написа:
        да си свалям и дигам прозорците о.0
        първо самата аларма трябва да има тази функция и след това се слага допулнителен модул за прозорците да се вдигат. функцията попринцип я водат "комфорт". модула се слага защото фиат заводски не слагат този модул на по старите коли. модула струва 50 лв. в Ravena.
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #5
          Re: глезотики към алармата

          PREDATORA написа:
          Някой може ли да ми обясни, дали е възможно да си направя с дистанционното за алармата да пускам и гася неоните на колата и да си свалям и дигам прозорците о.0
          Може да се направи когато си включиш алармата да ти прекъсне тока на някакъв консуматор (в твоя случай неоните). Слага се само едно реле. Само, че трябва да го направи тоя дето е слагал алармата (или някой ел.специалист). На мен ми направиха да се изключва касетофона така.А за стъклата наистина трябва функция "комфорт".На мен ми казаха, че е 65 лв.
          Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
          GPS-5"+iGO Navigation

          Коментар

          Working...
          X