Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решетка на предната броня??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Решетка на предната броня??

    Някой има ли идея как да се закрепи такава решетка без да се реже бронята и да не изглежда много циганско де. Имам предвид само да се сложи решетка в голямата дупка отпред на оригинална броня без добавки и каквото и да било друго.
    Прикачени файлове
    bravа jtd 105

    #2
    Аз бях направил бравото с мрежа(черна) на бронята. Само че не се вижда хубаво на снимката. Изрязах мрежата мн точно , така че да няма никакво разминаване, и направо върху другата решетка я залепих с безцветен силикон, без дори да махам бронята. Не съм рязал нищо от бронята.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Мерси за инфото колега, явно и аз така ще го направя но май ще изрежа първо шаблон от картон и после решетката, че да стане точно.
      bravа jtd 105

      Коментар


        #4
        Само зад бронята не си слагай, защото аз си сложих и никакъв вфект няма. Не се вижда въобще че я има защото е доста дълбока бронята.
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          Interceptor написа:
          Само зад бронята не си слагай, защото аз си сложих и никакъв вфект няма. Не се вижда въобще че я има защото е доста дълбока бронята.
          Така е. Не се вижда въобще, аз я сложих понеже ми остана мрежа от решетката и исках да и намеря място и на нея. Обаче ако колегата сложи сива мрежа ще се вижда. Но лично на мен не ми харесва сива мрежа.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            А самата решетка трудно ли се сваля или е на някакви щивтове
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X