Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за спортни амортесьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за спортни амортесьори

    Колеги, трябва ми помощ за избор и закупуване на два предни спортни амортесьора. Колата ми е Punto 1.6 1995г. и е с червени спортни пружини OMP. Сега съм с обикновени газови, ама никак не са подходящи, макар че са почти нови. За сега съм успял да намеря само KONI, с три настройки на твърдост на цена 300лв. бройката. Ако някой ме насочи към магазин или доставчик с по-ниски цени ще съм му благодарен много!!!
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    #2
    Re: Помощ за спортни амортесьори

    abarth77 написа:
    Колеги, трябва ми помощ за избор и закупуване на два предни спортни амортесьора. Колата ми е Punto 1.6 1995г. и е с червени спортни пружини OMP. Сега съм с обикновени газови, ама никак не са подходящи, макар че са почти нови. За сега съм успял да намеря само KONI, с три настройки на твърдост на цена 300лв. бройката. Ако някой ме насочи към магазин или доставчик с по-ниски цени ще съм му благодарен много!!!
    драсни едно лично да ми кажеш що не може да са с обикновени амортисьори, че и аз ако успея да оправя колата след катастрофата ще слагам спортни ...

    Коментар

    Working...
    X