Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo - преден капак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo - преден капак

    някой правил ли е подобни интервенции, ако да нека сподели как става номера

    #2
    Аз бях направил мойто браво подобно. Разглоби първо решетката. После махаш това никелираното около емблемата, режеш емблемата с флекса и слагаш мрежа. Ето как изглежда.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      ами аз нещо подобно се случи с моето браво тоест издължаване на капака излиза около 300 кинта с боядисването няма как да ти покажа снимки мн са големи виж на малката снимка как е

      Коментар


        #4
        fens_от тунинг форума каза, че ще ми го направи за 100 кинта без боя, с приятел бояджия може да ти стъпи към 180-200 и аз исках да го правя намръщването, но се отказах сега ще видим какво ще да измисля
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          BEX---GT написа:
          fens_от тунинг форума каза, че ще ми го направи за 100 кинта без боя, с приятел бояджия може да ти стъпи към 180-200 и аз исках да го правя намръщването, но се отказах сега ще видим какво ще да измисля
          Брат аз съм колегата на fens_

          Коментар


            #6
            Sparco_Racing написа:
            BEX---GT написа:
            fens_от тунинг форума каза, че ще ми го направи за 100 кинта без боя, с приятел бояджия може да ти стъпи към 180-200 и аз исках да го правя намръщването, но се отказах сега ще видим какво ще да измисля
            Брат аз съм колегата на fens_
            хаха, абе да ти кажа и аз много силно се съмнявах или подозирах да кажа, че имате нещо общо като гледах снимките там и тук в проекта ти, евала момчета, много добре работите, като ви гледам проектите от тунинга...аз се отказах от намръщването, но реших да аерографисам решетката по по-различен начин, идеи още търся
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              westdogg направих същото, но пак сложих емблемата защото отзад остава част от капака за която се закрепя цялата решетка. Ти отразал ли си го или така го остави, защото мен много ме дразнеше как се вижда под мрежата а не ми се искаше да режа капака?
              Прикачени файлове
              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

              Коментар

              Working...
              X