Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да направя тази лайсна?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да направя тази лайсна?

    искам да си направя на мареата сущата лайсна каква трява да купя за да стане хубава като тази.Благодаря на всички предварително!
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

    #2
    това какво е никел или нещо друго? незнам на мен лично така както е напеавено ми изглежда се едно е с ПВЦ дограма

    Коментар


      #3
      Ма в клипчето и снимките доста хваща окото...а на живо знам ли Тая е и турбинирана Мареа.Дал съм линк за клипчето в раздела фиат за изтребителя темата.А по таз тема - ни знам..сори
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        JacK`DanielS написа:
        незнам на мен лично така както е напеавено ми изглежда се едно е с ПВЦ дограма

        Коментар


          #5
          много съм се навил да е направя ама искам да стане хубаво не после да се чудя как да е мана.И верно изгежда страшно хич не прилича на алуминиева дограма .
          Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

          Коментар


            #6
            тази лаисна се продава на метар по магазините за авто воклуци нешто от сорта на двоино лепяшто тиксо касмет
            fiat bravo 16_16v 103hp

            Коментар


              #7
              Колега това са самите оплатнения на прозорците за да го направиш трябва да сваляш всички прозорци а до клокото знам не ги продават можепш да ги търсиш там кадето слагат стакла.Успех в търсенето.
              FIAT PUNTO MK2 HGT

              Коментар


                #8
                Не го прави с тунинг лайсните, които се продават на илиенци и тунинг магазините. По-голям боклук няма. След 1-2 месеца ще се олющи и ще те е яд за усилията ти.
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  По-добре открадни от някое Ауди , поне ще е по-качествена
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Skyleca написа:
                    много съм се навил да е направя ама искам да стане хубаво не после да се чудя как да е мана.И верно изгежда страшно хич не прилича на алуминиева дограма .
                    КМГ класа бате!!

                    Коментар

                    Working...
                    X