Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни Валове за пунто мк2 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни Валове за пунто мк2 1.2 16v

    Колеги някои да знае каде мога да си порачам два спортни вала за пунтото ми че никаде не мога да намеря.Благодаря предварително.
    FIAT PUNTO MK2 HGT

    #2
    Първо намери кой ще ти го направи, щото нормален сервизен майстор едва ли ще се справи.Валове ще може да си намериш ако ти се дават около 700 евро.Само че за да тръгне наистина мотора ще трябва и да се сгъсти, евентуално и нов изпускателен колектор и не на последно място ремап !Всичкото това ще ти струва горе-долу колкото колата.Но все пак ако си я правиш сам може да почнеш с вариант заводски валове втора употреба с по дълги фази и лифт от други мотори на Фиат - Ланчиа, ако има такива съвместими де. Може да се поинтересуваш. Съответно ще има някакъв задоволителен резултат на приемлива цена.
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      #3
      Колега по принцип сам навит да слагам от фиат купе 2.0 20v турбо но в момента сам в рейим на говорене с красника ми колко пари ще му иска засхтото неговото купе има удар одзад и не мойе да се направи.А за валовете питам просто защото ако слочайно се откаже че иска само да си купи копе и иска да си го прави.А за слагането има кой да ги сложи за това нямам проблем проблема ми е в намирането колега.
      FIAT PUNTO MK2 HGT

      Коментар


        #4
        Re: Спортни Валове за пунто мк2 1.2 16v

        grisha1 написа:
        Колеги някои да знае каде мога да си порачам два спортни вала за пунтото ми че никаде не мога да намеря.Благодаря предварително.
        Колега ето ти тука наи-добрите спортни валове за италиански коли.Идват си с инструкции и всичко, може и индианец да ти ги монтира http://www.colombo-bariani.com/catal...=engУспех .

        Hot!!!

        Коментар

        Working...
        X