Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интериор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    g-powerr написа:
    колега секор, как реши проблема с включването на задна скорост?(повдигането на пластмасовия ограничител) като гледам си го махнал ограничителя, но така не ти ли включва трудно 5-та и няма ли опасност вместо 4-та да включиш задна?
    Не разбирам за какъв ограничител говориш.Реното имат едни джиджавки които трябва да повдигнеш за да включиш задна,но моите скорости не са такива предполагам,че и твоите не са защото казваш ( вместо 4-та да включиш задна) Пусни снимка.
    FIAT Stilo 1.9 Jtd

    Коментар


      #92
      g-powerr написа:
      колега секор, как реши проблема с включването на задна скорост?(повдигането на пластмасовия ограничител) като гледам си го махнал ограничителя, но така не ти ли включва трудно 5-та и няма ли опасност вместо 4-та да включиш задна?
      Колега, твоето стило с какъв мотор е?
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #93
        Ами би трябвало да е това от подписа Му .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #94
          Ето нещо и от мен. За да не се чудите ще поясня- кожен волан, топката на скоростния лост и маншона.
          Прикачени файлове
          FIAT Stilo 1.9 Jtd

          Коментар


            #95
            аиде и аз да покажа моита самоделка
            Прикачени файлове
            Honda Jazz 1.4 8v 07'

            Коментар


              #96
              Идеята не е зле но някакси поне на мен тази черна ламарина не ми се връзва с никелираната топка на скоростния лост. Може би ако събориш боята и го пръснеш с безцветен спрей ще стои по-добре, не си ли мислил за това?
              FIAT Stilo 1.9 Jtd

              Коментар


                #97
                BUH написа:
                аиде и аз да покажа моита самоделка
                Идеята е много добра но едно че боята не си отива друго... ако самата ламарина доиде на нивото на ръбъ на конзолата.... иначе замисъла много ми допада....

                Коментар


                  #98
                  4api написа:
                  BUH написа:
                  аиде и аз да покажа моита самоделка
                  Идеята е много добра но едно че боята не си отива друго... ако самата ламарина доиде на нивото на ръбъ на конзолата.... иначе замисъла много ми допада....
                  няма как да стане ако е изравня конзолата няма никво разтояние между скоростите и няма как да се оформят канали пробвано е
                  Honda Jazz 1.4 8v 07'

                  Коментар


                    #99
                    Ето и последното което направих днес.
                    Прикачени файлове
                    FIAT Stilo 1.9 Jtd

                    Коментар

                    Working...
                    X