Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг за Fiat Bravo

    Търся спойлер за задното стъкло,прагове,удължение на предната и задната броня за Fiat Bravo.Моля ви, ако някой продава или знае от къде мога да си закупя да ми пише.

    #2
    SiGi tuningVilly design - имат прагове от ХГТи други фирми има, но лично аз не съм фен на стъклопласта аз пък си търся абарт кит
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      А случайно можеш ли да ми дадеш адреса на SiGi tuning или Villy design,тва е в София нали,и ориентировучна цена.предварително благодаря.

      Коментар


        #4
        vladko_kn написа:
        А случайно можеш ли да ми дадеш адреса на SiGi tuning или Villy design,тва е в София нали,и ориентировучна цена.предварително благодаря.
        Звънни на този тел.: 0888/602-897 на Баш човека Sigi
        QV,HGT

        Коментар


          #5
          еми Горубляне до ОМВ-то е сиджи, а за Вили, виж в интернет, че не го знам баш
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Благодаря много за помощя момчета.а сега искам да ви питам и за още нещо-ако някой продава джанти 14-ки нека ми пише.заинтересован съм.

            Коментар


              #7
              vladko_kn написа:
              Благодаря много за помощя момчета.а сега искам да ви питам и за още нещо-ако някой продава джанти 14-ки нека ми пише.заинтересован съм.
              Защо не пробваш с 15"?

              Коментар


                #8
                vladko_kn написа:
                Благодаря много за помощя момчета.а сега искам да ви питам и за още нещо-ако някой продава джанти 14-ки нека ми пише.заинтересован съм.
                Поразгледай раздел "Продава".
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Еми и аз си мислех за 15"-ки,обаче гумите са ми добри,нови са и не искам да ги сменям.тя колата ми е нова,наскоро я взех,поохарчих се за нея и сега съм попривършил с финансите и трябва да я карам по скромно.но за джанти и лек тунинг трябва да се намери нещо.

                  Коментар

                  Working...
                  X