Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брони Пунто МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брони Пунто МК1

    Колеги стават ли от МК2 броните на Мк1 за тези става въпрос с хрилете които са
    Punto 1.4 gt

    #2
    Колега и аз съм се чудил ,обаче до сега не съм получил отговор .Ето една снимка
    Прикачени файлове
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Според мен тези само приличат на стоковите, но не са, а са специално за МК1 .
      Punto 1.4 gt

      Коментар


        #4
        Колеги някъде бях гледал точно такава броня с хрилете от Пунто 2ка на 1ца. Но ще потърся къде съм я гледал и ще постна. И аз съм се замислял, но на тази с хрилете не съм виждал халогенки (може би са изведени във фара , нямам си на идея) и честно казано това ме разубеди .
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          по - добре хриле пред халогени
          Punto 1.4 gt

          Коментар


            #6
            гледах англичаните кви ги вършат http://www.fiatforum.com/leisure-lou...o-bumpers.html
            Punto 1.4 gt

            Коментар


              #7
              jblmusic написа:
              гледах англичаните кви ги вършат http://www.fiatforum.com/leisure-lou...o-bumpers.html
              колега направи си профил в гаража или пусни малко снимки да го видим твоето а за тези брони , според мен ще станат, но въпроса е в пасването и слагането , ще трябва май да се побългарява( но имайки в предвид, че италианците обича да закачат всичко с пластмасови джиджавки , ще е по- добрия вариянт) и ако го направиш като хората ще стане много добре. Въобще не го мисли отивай в някоя морга взима една предна броня за 60-70лв. и се захващаш да я слагаш. Цаката е да почнеш веднъж.
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                Още нямам снимки, но скоро обещавам да сложа и да покажа тук засега е само тази, но е доста тъмна искам да отбележа , че я взех с тия пръскалки и слава богу не светят
                Punto 1.4 gt

                Коментар


                  #9
                  Колега мисля че снощи те засякох на Черни връх. Изпревари ме на завоя на Хладилника посока центъра.
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #10
                    Верно изпреварих едно браво но беше доста тъмно синьо.С тези джанти ли си от подписа?Ходиш ли по сбирките ?А относно броните от МК2 мисля че ще вървят в добра комбинация с фарове от МК2 или с кръгли.Ще сложа снимки по късно за да покажа кво имам в предвид.
                    Punto 1.4 gt

                    Коментар


                      #11
                      ей от тоя англо говорящ ще взема няколко идейки http://www.puntoboy.com/punto/
                      Punto 1.4 gt

                      Коментар


                        #12
                        Дам тва ми е колата. В гаража има снимки. Не видя ли сините светлини отвътре? Или мн бързо мина :P
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          Верно тва ми грабна първо окото отзаде и си викам т’ва некой рейсър М/у другото има в нашия квартал един черен голф 2 с голям кулер отпреде . В неделята ме задмина мн зверски със съскане на турбината Някой запознат ли е с блоу офф клапаните , че моя е сменян и е от фолксваген или ауди и не съска много ?
                          Punto 1.4 gt

                          Коментар


                            #14
                            jblmusic написа:
                            ей от тоя англо говорящ ще взема няколко идейки http://www.puntoboy.com/punto/
                            Баси тоя е луд фен. Мн ме кефи как е направена. И аз имам желание да поразкрася моята но немогада си намеря още човек за бронии и прагове Ако случайно знаете някой кажете.
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #15
                              Според мен тунинга на колата си е строго идентично за всеки собственик и надали ако всеки имаше възможност за си тунингова колата щяхте да видите 2 еднакви коли А идеи много от тук нещо от там нещо .....
                              Punto 1.4 gt

                              Коментар

                              Working...
                              X