Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Уно-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Уно-то

    Колеги споделете от къде мога да си намеря следните неща , на горе долу прилична сума.1.Кристални стопове за Уното (от тея белите , само стъклата са бели)2.Раздувките за предните и задните калници (като на делта интегралето)3.Джанти от делта интегреале (тези със множкото спици , ако не се лъжа бяха ОZ)4.Някакво задно крило( но не от тези стърчащите нато на PK Golf2 )5.Краино гърненце вадещо хубав и плътен звук6.Оборотомер със шифт светлинаДаваите всякакви предложения....
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    1.От някое ударено с такива или ebay с поръчка мисля,че там имаше2.Много трудна и скъпа работа,по добре си ги направи сам,по ефектно може да стане 3.Джантите от делта интеграле са с 5 дупки Също адски трудна работа4.Нали си имаш оригиналното бре 5.Като вземаш крайно гърненце (по автоманиите има и в илиенци) гледай да е кръгло и дебелостенно (ако искаш дебел и плътен звук)6. 7.Следващия път като ти светкам на цар борис 3 и карам почти срещу тебе ме виж
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Grisha написа:
      7.Следващия път като ти светкам на цар борис 3 и карам почти срещу тебе ме виж
      Гриша , не съм те видял пич. Кога е било това ?
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар


        #4
        HCO написа:
        Grisha написа:
        7.Следващия път като ти светкам на цар борис 3 и карам почти срещу тебе ме виж
        Гриша , не съм те видял пич. Кога е било това ?
        Вчера Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар

        Working...
        X