Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ici -тази кола кога ще и се оправи предницата? Италианката си е хубава и във вида в който я е пуснал завода. Като и видя предницата и забравям за всичко правено по нея! П.П.Ако не я оправиш скоро ще пусна снимки на завода!
    uno turbo 1.3 i.e' 86
    renault 19 1.8 16v
    uaz 469 4.0 turbo
    renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
    trabant 601 69'

    Коментар


      Фланците за апаратите ако ги види Сталоун ще ги включи в следващия "Експендабълс". Изглеждат яки и яко. Допълнителните отвори излиза да са за намаляване напрежението в материала или греша? И някой грам е паднал сигурно.
      bebito^^^ написа:
      Ici -тази кола кога ще и се оправи предницата? Италианката си е хубава и във вида в който я е пуснал завода. Като и видя предницата и забравям за всичко правено по нея! П.П.Ако не я оправиш скоро ще пусна снимки на завода!
      Това го има назад по страниците вече. Стандартната предница не побира такива железа. Ще стигне може би за добър 1.4 турбо
      PUNTO ZERO

      Коментар


        само за олекотяване са отворите, че много желязо се насъбра
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          WhitePunto написа:
          Това го има назад по страниците вече. Стандартната предница не побира такива железа. Ще стигне може би за добър 1.4 турбо
          Знам,че го има нали аз пак повдигнах въпроса! Отговора беше сега се правят железата после ще се разкрасява.Ама това после все не идва А в коша какво влиза и какво не в google се вижда!https://www.google.bg/search?q=fiat+...Очаквам да видя един ден една лъскарка в възможно най заводски вид на каросерията,ама дали ще го видя ме съмнява вече.Успех!
          uno turbo 1.3 i.e' 86
          renault 19 1.8 16v
          uaz 469 4.0 turbo
          renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
          trabant 601 69'

          Коментар


            bebito^^^ написа:
            WhitePunto написа:
            Това го има назад по страниците вече. Стандартната предница не побира такива железа. Ще стигне може би за добър 1.4 турбо
            Знам,че го има нали аз пак повдигнах въпроса! Отговора беше сега се правят железата после ще се разкрасява.Ама това после все не идва А в коша какво влиза и какво не в google се вижда!https://www.google.bg/search?q=fiat+...Очаквам да видя един ден една лъскарка в възможно най заводски вид на каросерията,ама дали ще го видя ме съмнява вече.Успех!
            много резане и 10 сантиметра напред ще влезе 2.0
            Power Under Pressure

            Коментар


              Този двигател го има в всевъзможни коли както и в коша на уно турбо и такива предници няма! да не говорим че има и 4х4 в кош на уно и пак визията си е неговата.Въпрос на занимавка и дали те еня как изглежда колата! Явно Ici не го интересува колата си е неговата и си прави това което иска.това е мое мнение а колата негова така,че!
              uno turbo 1.3 i.e' 86
              renault 19 1.8 16v
              uaz 469 4.0 turbo
              renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
              trabant 601 69'

              Коментар


                bebito^^^, всичко относно прехвърляния и купета е казано назад из темата, и снимка има дори на бъдещото купе.Наистина не ме бърка вида на колата, понеже не е ежедневка а се изкарва само като има мероприятие и най-важното за мен е да развивам показателите и, все пак това ми е работата трябва да има високи резултати Ако не беше така, нямаше да слагам ГТ35-цата а щях да пренасоча средствата за купето
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  WhitePower написа:
                  ICI Питахте съвсем нормално защо е само 13ка тази кола пък ти видели на къде отиде чак на 1.4 нож вадите , па да взема да дойда с трабант барем кеф му стане на Растила И не ми разправяй само че кованяците са само за красота щото и двамата знаем истината че на 2.0 16в след 400 коня всичко се разлита ако е без кованяци и хората занимаващи се сериозно ще се смеят на горе написаното аз карам един сааб 2.3 турбо и там нещата се преебават още над 300 коня без кованяци
                  Ножа го извади ти в оня другия форум, като ми обяви, че на нищо не отказваш вкл. и на 4х4 ....Аз сега ти писах, че за феста, щи дам възможност "да не ми откажеш" и ако треа и с барут ще я заредя тази кола, за да спреш да летиш в облаците и ти в типичния ти стил вече 3-ти път обявяваш кубиците си броя на клапаните още не си де, ама и до тях ще стигнем, след феста сигурен съм Нали интересно е някакси щото аз да кажем и на драгстер от "Топ фуел" неа да откажа, ама постижение ли е, че не съм отказал и на 400 метра ми турили 350.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Нали схващаш колко е тъпо един път "Аз на нищо не отказвам" Пък после "Ееее ама аз съм 1427 кубика и 8 клапана" Пък "нормалното ти питане" към Ици го схванахме всички! Верно ли мислиш, че тъй тъпашки ще се извъртиш и щи мине номера.... Сладур Дано не ми се размине феста....
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    чакай бе да виждаш да съм ти казал НЕ казах ти че ще се пуснем , само дето си миля ти летиш някъде в облаците с 4х4 и 13 секундна
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      WhitePower написа:
                      чакай бе да виждаш да съм ти казал НЕ казах ти че ще се пуснем , само дето си миля ти летиш някъде в облаците с 4х4 и 13 секундна
                      чудя се, чудя се и не мога да ти проследя мисълта че пак нещо се загуби ку4ката сега е ниска към чиста 13ка, има голяма нужда от няколко мода да и се направят и ще качи още към 30% мощност над сегашната, ти си прецени с още 30% коне над момента към какво време ще отиде.Ти нали беше 13.8 най-добро, за какви състезания говорим
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Кучката е доста сериозен проект на едни сериозни момчета! Мисля че няма да се изложат
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          WhitePower написа:
                          чакай бе да виждаш да съм ти казал НЕ казах ти че ще се пуснем , само дето си миля ти летиш някъде в облаците с 4х4 и 13 секундна
                          Е кат не си ми казал не, що пак кубиците си броиш?!?! Нали туй баш се мъча да ти обяснявам - или не отказваш на никого или си броиш кубиците.....Пък кучката да е сериозна, да е сериозна .... колко да е сериозна..... ама колкото на бялата сила за Пунтото - ще стигне Иначе утре ще стане ясно ще се видим ли на феста или ще чакаме следващия
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            аз викам да покажа спирачките AP racing 4 бутални апарати VXR8Carbone Lorraine sintered RC6E накладкиAR GTA 330x32 Brembo дискове
                            Прикачени файлове
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Ачи как да му кажеш на убууту лошу
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                утре остана само да се обезвъздуши системата и изкарвам за припасване на накладките, ще има голямо свирене :D а да покажа как белязах края на ерата на 16 ките миналата седмица на едно тренировъчно трасе две такива небелязани остават за продаване, третата си я оставям за резервна
                                Прикачени файлове
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X