Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    днес се събрахме много коли за да подкрепим това събитие :http://www.facebook.com/#!/events/151480721658757/и освен карането по завойчета, което завърши по-рано отколкото бях планирал, направих и няколко старта Хаябузата не дава цялата газ http://www.youtube.com/watch?v=Hff4C...fz7HPq34ето я и ку4ката , има още около 30% повер за освобождаване в нея http://www.youtube.com/watch?v=AVEIL...?v=fhMFu5ylXNs
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      тая кучка не трябва ли да е неква ниска 12 ка , щото на моя френд алфата дето я мапнах на 2 на 3 че нямах време дава 13.1 на божура с сетъпа за писта ( ниска задница и 3.5 градусув камбър и твърда предница ) При тва двигателя е напълно стоков от към карантия на буст 1.3 http://www.youtube.com/watch?v=C83CdSER6JM&feature=plcp
      Power Under Pressure

      Коментар


        и на 3 на 4 да я мапнеш колко ще подобриш искат се повечко работи при мапването, дори и на 5 -6 да я мапваш може и чиста 12ка да е ку4ката, като се направят още някой неща.Не забравяй че разликата между двете коли е към 200кг и като гледам от клипчето е нямало никакви проблеми със сцеплението
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          ici написа:
          и на 3 на 4 да я мапнеш колко ще подобриш искат се повечко работи при мапването, дори и на 5 -6 да я мапваш може и чиста 12ка да е ку4ката, като се направят още някой неща.Не забравяй че разликата между двете коли е към 200кг и като гледам от клипчето е нямало никакви проблеми със сцеплението
          И разликата е че едната е 4Х4 нали а за сцепление да не говорим колкото цигарена кутия са износени сликовете а от вънка са чисто нови та даже от ХЕЕД се смяха са странния сетъп докато не им обясниха че е за писта а за мапването не бери грижи , като остане време ще я оправим да е идеалнапросто ми стана чудно щото си мисля че може още мнооооого тая кучка , както казах говорим за абсолютно стоков мотор а не подкован
          Power Under Pressure

          Коментар


            значи сам си задаваш въпроси и не може да си отговориш.Да, разликата е и че е 4х4, което са още 10% загуби на мощност спрямо предното, плюс 200те кг разлика в теглото.Ти си прави сметката кое колко влияе на разликата.А ти казвам че не виждам проблеми със старта в клипчето което си пуснал, понеже гумите само свирят леко което трябва да е точно така, ако не свиреха не е добре Ако имаше проблем с гуми и сцепление щяхме да гледаме пушек на изгоряла гума както примерно аз бях на времето на предно И естествено че може още ку4ката, погледни нагоре където съм писал че има още около 30% мощност за освобождаване.
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              WhitePower написа:
              ici написа:
              и на 3 на 4 да я мапнеш колко ще подобриш искат се повечко работи при мапването, дори и на 5 -6 да я мапваш може и чиста 12ка да е ку4ката, като се направят още някой неща.Не забравяй че разликата между двете коли е към 200кг и като гледам от клипчето е нямало никакви проблеми със сцеплението
              И разликата е че едната е 4Х4 нали а за сцепление да не говорим колкото цигарена кутия са износени сликовете а от вънка са чисто нови та даже от ХЕЕД се смяха са странния сетъп докато не им обясниха че е за писта а за мапването не бери грижи , като остане време ще я оправим да е идеалнапросто ми стана чудно щото си мисля че може още мнооооого тая кучка , както казах говорим за абсолютно стоков мотор а не подкован
              Ма де пише, че е подкован кучковия маторь И ако си налучкал, че е кован маторя що примерно мислиш, че няма лог и на висок буст, ама не казва Ици, за да не те плаши за феста, щото примерно собственика на Кучката се цели в теб и смятя, че ако ти пусне да видиш лог-а и на високо налягане може я да не додеш на феста, я пък да се откажеш да се пуснеш с въпросната Кучка.... Аз не казвам, че ти се крои такава шапка, ама примерно да кажем може и така да стоят нещата Тарикат момче си - недей бърза да кълвеш така, кат шаран на бастун
              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

              Коментар


                RASTIL написа:
                WhitePower написа:
                ici написа:
                и на 3 на 4 да я мапнеш колко ще подобриш искат се повечко работи при мапването, дори и на 5 -6 да я мапваш може и чиста 12ка да е ку4ката, като се направят още някой неща.Не забравяй че разликата между двете коли е към 200кг и като гледам от клипчето е нямало никакви проблеми със сцеплението
                И разликата е че едната е 4Х4 нали а за сцепление да не говорим колкото цигарена кутия са износени сликовете а от вънка са чисто нови та даже от ХЕЕД се смяха са странния сетъп докато не им обясниха че е за писта а за мапването не бери грижи , като остане време ще я оправим да е идеалнапросто ми стана чудно щото си мисля че може още мнооооого тая кучка , както казах говорим за абсолютно стоков мотор а не подкован
                Ма де пише, че е подкован кучковия маторь И ако си налучкал, че е кован маторя що примерно мислиш, че няма лог и на висок буст, ама не казва Ици, за да не те плаши за феста, щото примерно собственика на Кучката се цели в теб и смятя, че ако ти пусне да видиш лог-а и на високо налягане може я да не додеш на феста, я пък да се откажеш да се пуснеш с въпросната Кучка.... Аз не казвам, че ти се крои такава шапка, ама примерно да кажем може и така да стоят нещата Тарикат момче си - недей бърза да кълвеш така, кат шаран на бастун
                Молим те спри да фантазираш имах въпроси към Ици не към тебп.с ако кучката се принизи към 1.4 , направо да кара към надин не към феста
                Power Under Pressure

                Коментар


                  ДДС-то не беше ли 20% , не 40%
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    WhitePower написа:
                    RASTIL написа:
                    WhitePower написа:
                    ici написа:
                    и на 3 на 4 да я мапнеш колко ще подобриш искат се повечко работи при мапването, дори и на 5 -6 да я мапваш може и чиста 12ка да е ку4ката, като се направят още някой неща.Не забравяй че разликата между двете коли е към 200кг и като гледам от клипчето е нямало никакви проблеми със сцеплението
                    И разликата е че едната е 4Х4 нали а за сцепление да не говорим колкото цигарена кутия са износени сликовете а от вънка са чисто нови та даже от ХЕЕД се смяха са странния сетъп докато не им обясниха че е за писта а за мапването не бери грижи , като остане време ще я оправим да е идеалнапросто ми стана чудно щото си мисля че може още мнооооого тая кучка , както казах говорим за абсолютно стоков мотор а не подкован
                    Ма де пише, че е подкован кучковия маторь И ако си налучкал, че е кован маторя що примерно мислиш, че няма лог и на висок буст, ама не казва Ици, за да не те плаши за феста, щото примерно собственика на Кучката се цели в теб и смятя, че ако ти пусне да видиш лог-а и на високо налягане може я да не додеш на феста, я пък да се откажеш да се пуснеш с въпросната Кучка.... Аз не казвам, че ти се крои такава шапка, ама примерно да кажем може и така да стоят нещата Тарикат момче си - недей бърза да кълвеш така, кат шаран на бастун
                    Молим те спри да фантазираш имах въпроси към Ици не към тебп.с ако кучката се принизи към 1.4 , направо да кара към надин не към феста
                    Орлине, понеже гледам още не може да схванеш за какво ти обяснявам и колко се объркваш всеки път като се изтъкваш навсякъде за много бърз и тунингован с 1.4 8 клапана, та препоръчвам ти вместо ние да правим нашите мотори 1.4 и после да ги караме към Надин, ти да направиш твоите килограми на към то 1400-1500, съгласи се че не представлява за теб никаква трудност, просто трябва да метнеш половин тон товар в Пунтото, да стартираш на Божура в този му сетъп и да ни съобщиш после колко 30 секундно време си дал, естествно ако въобще финишираш...Същото сравнение важи и за 145цата дето я замесваш в няколко теми досега, натоварете я с 300 кила, замери я и ни съобщи тука каква 15ка е дала, това поне става още по-лесно, сядат вътре 4ма по-ячки младежа и застават на мерилката, ще е яка гледка, не си ли съгласен Надявам се ще разбереш най-накрая за какво става дума, и кое е по-силно като мотор и коне, тоест тунинг
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      айде вече по темата утре слагам големите спирачки :D разгеле :Dдобре станА, заиграх се лееко със шлайфчето
                      Прикачени файлове
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Молим те спри да фантазираш имах въпроси към Ици не към тебп.с ако кучката се принизи към 1.4 , направо да кара към надин не към феста[/quote]Ако те уведомя, че кучката е мойта ще ми позволиш ли да пофантазирам още малко....и да се намеся в разговорите за мойта /все пак/ кола?Ти лично ми беше писал в един друг форум, че не отказваш сверка на никого вкл. и 4х4 "нъл тъй"! Те ти саа 4х4 с време близо до твойто! На феста обаче кво ще е времетооооо.... ще видиш! Земи си обаче по-големшък бинокъл И недей моля ти се, както неведнъж до сега си правил да вадиш големи шпаги, да се държиш надменно с иронични подмятания, както в случая/таз кучка не трябвало ли да била така, пък тя била онака.... щото аз на 2 на 3 и еди си кво и станало чудо...../ и кат усетиш "дебелия" публично да си преброиш кубиците и клапаните....Вече наизуст ти ги помня - 1427 кубика и 8 клапана Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 - не греша нали! Кво значи "да се принизи към 1,4" В крайна сметка твойта кола върви ли, или си е просто 1427 кубика и 8 клапана Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Дет са вика на феста щи помогна да си отговориш на тоз въпрос, ако "не ми мине нещо котка път", щото и такава за съжаление възможност има Ако пък сериозно погледнем на нещата и двете коли са в един драг клас ..... май - "Стрийт"! Е кой ти е виновен тогава, че ти е неадекватен подбора Иначе нищо лично! Просто още преди 2-3 месеца ти обещах да се видим .... врата до врата Дано да стане в края на седмицата Ици, сори за спама-спирам!
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          Просто принизявам значи че аз много харесвам кучката като кола и не бих я принизил към пунто но тука ти не пропусна пак да го наместиш ще се видим на феста а за черната съжалявам че няма да я има за да видите кола на предно САМО със съвсем стандартна карантия да видите как на 240 вкарва пета и километража заминава моментално на 260 Класовете си нямам и представа как ще са но ти обещавам драг на 100%а подбора ми е съвсем адекватен вярвай ми защото със този от клипа това което вземеш на старта смятам че така ще си и останеш
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            WhitePower написа:
                            а за черната съжалявам че няма да я има за да видите кола на предно САМО със съвсем стандартна карантия да видите как на 240 вкарва пета и километража заминава моментално на 260
                            значи много обичаш да говориш за неща дето нямат никакво отношение към въпроса като е стандартна карантията какво става, нещо коренно различно ли се развива мощността или ?Направо да ти отговоря, че разликата дето я дава карантията е минимална, но пък ти гледам не схванА една много голяма разлика, че едната кола е с тръбен колектор, а другата е със стоковия си чугунен, как я пропусна тая "дребна" подробност се чудя, уж ни редиш тук а то ... айде по темата вече снимки от 6-ти Итал трак дей
                            Прикачени файлове
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              ICI Питахте съвсем нормално защо е само 13ка тази кола пък ти видели на къде отиде чак на 1.4 нож вадите , па да взема да дойда с трабант барем кеф му стане на Растила И не ми разправяй само че кованяците са само за красота щото и двамата знаем истината че на 2.0 16в след 400 коня всичко се разлита ако е без кованяци и хората занимаващи се сериозно ще се смеят на горе написаното аз карам един сааб 2.3 турбо и там нещата се преебават още над 300 коня без кованяци
                              Power Under Pressure

                              Коментар


                                не бе просто аз се зачудих от къв зор подчертаваш че 145-цата дето си я мапвал не е с ковани железа, нали не е над 400 коня :D пък все го изтъкваш все едно нещо е надскочила
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X