Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    WhitePower написа:
    ici написа:
    dimmX написа:
    Какво излезе като резултата на диното!?
    относително беше измерването не с фактически стойности понеже съм първа 4х4 кола мерена на него, само за малко пробни рънове ставаше думаВече с новото турбо ще се гледат конкретните стойности.
    е хубаво де колко
    нищо не може да се твърди,просто трябва да се пуснат няколко стоковици 4х4 да се видят и тогава вече да може да се говори за конкретни цифри.Иначе се заиграх с авансите при бууст над 1.2 до 1.6 и с 4 последователни ръна качих общо 40 коня на гуми Доволна заигравка стана, но набързо и без задълбочаване понеже идва време за новият сетъп
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      ИЦИ до къде го докара типото ?!?!? Ще го видим ли на калояноео ... че ме гони някаква носталгия към тази кола
      Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
      Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
      Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
      Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

      Коментар


        nonamecrew написа:
        ИЦИ до къде го докара типото ?!?!? Ще го видим ли на калояноео ... че ме гони някаква носталгия към тази кола
        Днес го вкарах в сервиза и почнах измерванията за големите спирачки.А докато се изработват адапторите ще карам нощни смени да му слагам и ГТ35-цата
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          Значи да се подготвям за по-мощната центрофуга
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            dimmX написа:
            Значи да се подготвям за по-мощната центрофуга
            центрофуги вече само на сняг , че на сухо много страда предния диф, а резервен няма Иначе с ГТ35-цата страшното ще е в правата линия :D Такаа, малко ъпдейт и позьорски снимки Оказа се, че сликове 625 диаметър ще минават на косъм от чашата на пружината и диаметъра който ще ми върши работа е 610 оптимално, но нямаа, някой ако знае да казва :D Работата по АП рейсинг апаратите върви, скоро снимки.Иначе ще има скоро още един Типон като моя, със сходно направен мотор и трансмисия и същият Гарет ГТ35Р, на снимките
            Прикачени файлове
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              Голяма радост бе Поздравления ИЦИ личи си, че бачкаш кораво по машината и става доста добре, но ме интересува колата за драг ще се кара ли или не ? :D в 10ките дали ще слезе
              Punto JTD
              http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

              Коментар


                Ами моята няма да е за основно за драг, понеже аз си карам предимно по трасета, на Калояново или зимъска из околията За времената, ами ниска 11-ка мисля ще е, понеже няма да се надува над 1.5 бара.Ако я гласях за драг нямаше да и набивам тия 330 милиметрови маховици в джантите Иначе за драг ще е другото Типо което се гласи като моето с ГТ35-ца, също много интересно ще е едно много лъскаво Купе 16ВТ с ГТ3076Р, дето и то ще стане скоро и ще се кара на драг
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  Няма ли да ти е малко "голяма" 35-цата за "бързо" трасе като Калояново и още ли караш със атм. валове?

                  Коментар


                    Ами виж как карат мицутата и другите в тоя клас на БФАС Номера е да минавам завоите с над 4000об/мин, 4500 още по-добре ще е ако дойдат предавките, оттам си прави бар и нещо Малко сравнителни снимки на ГТ35-цата и стоковото Купе Т3 турбо Утре почвам монтажа
                    Прикачени файлове
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      ааАаа Тука май някои си прай Гъргаррааааа с мен..... с монтажа на т3
                      dEv # LiFe sTyLe

                      2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                      Коментар


                        d0b0 написа:
                        ааАаа Тука май някои си прай Гъргаррааааа с мен..... с монтажа на т3
                        ползвам ти турбото за фото-модел давай вал, че като изкарам типото тия дни да слагам главата на твоето и да пали, мотора става като нов
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          и от мен снимки на охлю бохлю :D
                          Прикачени файлове
                          EX DELTA 1.9TDS
                          ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

                          Коментар


                            lancione написа:
                            и от мен снимки на охлю бохлю :D
                            да поясня, това в ляво е моето ГТ3582Р, а от дясно е ГТ3076Р
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Ужас :D
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                RASTIL написа:
                                Ужас :D
                                нали и аз се уплаших оня ден, че не го бях виждал откакто го бях купил.Тая вечер ще пусна малко снимки, това нещо се намести на мотора като у дома си, само тръбата на гейта трябва да отклоня леко, отделно турбопътя да преправя с коляно и преход, че сега вече излиза на 63 от турбото :D Най-голямата заигравка ще е да си направя изцяло нова хром-никелова генерация, най-накрая и за мен ...адапторите за спирачките и фланците се правят, да видим за 7ми Итал трак дея дали ще успея...
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X