Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ша ва нахъсам аз вас сичките
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      Подучух ,че трансплантацията е тръгнала на добре........та нещо за нахъсване от мен
      Прикачени файлове
      Italfan

      Коментар


        еха, снимки от близкото минало :D Ама има бая време до започване на трансформацията де.Сега лека - полека започнах подготвянето на големите спирачки.За сега единият комплект Карбон Лорейн накладки са готови, изтънени до нужната за влизане в апаратите дебелина, че нали ги взех от един НАСКАР отбор на тънкана, че конкретно нужният точен модел накладки иначе са за 600+лв, за който има желание Отидоха 5-те твърдосплавни пластини на фрезер главата де, те бяха пентаграми, 100% загинаха от 4-те накладки докато им свалят по 10.5мм дебелина "феродо"
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          abart_ написа:
          Подучух ,че трансплантацията е тръгнала на добре........та нещо за нахъсване от мен
          Найш ли кви трансплантации щи дам аз,турско да стане Ланча няма да преместя в алфа ромео туй е кощунство равно на самоубийство
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            ivanko_rs написа:
            abart_ написа:
            Подучух ,че трансплантацията е тръгнала на добре........та нещо за нахъсване от мен
            Найш ли кви трансплантации щи дам аз,турско да стане Ланча няма да преместя в алфа ромео туй е кощунство равно на самоубийство
            Е ти ибаси и камикадзето ме изкара тогаз М-у другото снимката е от далечната 2008-ма,където присъстваш на началото на точно такова кощунство
            Italfan

            Коментар


              abart_ написа:
              ivanko_rs написа:
              abart_ написа:
              Подучух ,че трансплантацията е тръгнала на добре........та нещо за нахъсване от мен
              Найш ли кви трансплантации щи дам аз,турско да стане Ланча няма да преместя в алфа ромео туй е кощунство равно на самоубийство
              Е ти ибаси и камикадзето ме изкара тогаз М-у другото снимката е от далечната 2008-ма,където присъстваш на началото на точно такова кощунство
              по по-лека бейби не са впрягай бе дядка Иво отде де ги изкара тез антики
              EX DELTA 1.9TDS
              ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

              Коментар


                с дядя Ивана днес тъкмо мъдрехме в кой точно период са тия снимки и стигнахме до заключението, че той е бил с Дедрата все още на предно, а пък Типото е било баш станало турбо тогава, на предно естествено и то.А на Иво се е раждала турбо - Алфата тогава вътре в сервиза, както става ясно
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  ici написа:
                  с дядя Ивана днес тъкмо мъдрехме в кой точно период са тия снимки и стигнахме до заключението, че той е бил с Дедрата все още на предно, а пък Типото е било баш станало турбо тогава, на предно естествено и то.А на Иво се е раждала турбо - Алфата тогава вътре в сервиза, както става ясно
                  Голямо мъдрене беше
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    Стига с тия дердолети и алфолети. Айфе и малко типолети да има:
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      оппаля http://www.youtube.com/watch?v=TZnP3...ature=youtu.be
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        а нещата стават страшниии
                        dEv # LiFe sTyLe

                        2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                        Коментар


                          600 коньово турбо... мисля без да я тормозя с повече от сегашния въртящ момент да избутам към 500-те коня
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            хах нишщо не каза
                            alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                            Коментар


                              1912 написа:
                              хах нишщо не каза
                              планът е да е сейфти за кутията :D
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                Ей, чакам развитие по темата от известно време Ама я виж и какво съм те питал в youtube канала, там дето въртиш новото турбо П.П: А сега видях, че си отговорил. Ако си промениш мнението, пиши ме към първите заинтересовани
                                Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                                Fiat Marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X