Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    твойто се произвежда сега :D а тия са от германско
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      Бомба са, а и червени на сичкото отгоре.......Абе понеже не съм наясно с разпределението на предаването предни и задни гуми при 4х4 коли, и особенно при твоята, а и доколкото знам нямаш айбиес, няма ли да се получи някакъв дисбаланс между спирачното усилие отпред и отзад - в смисъл че сега предните ще държат яко, но задните ще изнемогват.......докато при кола с предно само задните гуми само се търкалят, при 4х4 те и предават въртящ момент......мисля че тва е нещо дето може да се пообмисли......Лично аз ако съм на тебе бих пробвал ако имаш възможност дали ще имаш фрапантна разлика с 330х32мм дискове и 310х28........ако ти се играе и имаш кантар може да задоволиш нечие любопитство с разликите в килата на двата типа дискове, както и дали АР и брембовците са различни като кила......
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        разпределението на момента е 56% предни и 44% задни, чак като се стигне до блокиране на задните гуми, се влиза в игра с разпределението на момента, тогава централният виско-шпер се опитва да не се стигне до блокиране на задните гуми.Отзад ще слагам предните апарати и 284мм Брембо макс дисковете.Предвид, че досега се справяха мъжки със спирането мисля че ще е добра комбинацията 330мм предни и 284мм задни.Вече ако се получават неприятни провлачвания на задните гуми, ще се слага регулатор за тях.Между другото мисля че има 330мм и на 28мм, но ще взема на 32мм заради по-доброто им вентилиране и охлаждането произлизащо от това.Нямам под ръка кантар да претегля сега тия 310мм дискове, а за разлика в теглото на АП и Брембо от 166, ами много малка е, АП-тата са с около 3см-по-дълги и леко-по широки, а иначе буталцата им са еднакви.
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          викам да пусна и тука първите тестове на типото кака му
          ici написа:
          звяра е на пътя, пъроначални тестове на базово налягане 1.2, по-малко не може img189 турбото се развърта адски бързо, не е както като беше на предно, разликата е фрапираща 8O http://www.youtube.com/user/ICIDesig.../0/Kk45dAINQus
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              2000 20v turbo написа:
              днес и на 1.8 бара я нагласих, даже един рън и на 2 бара направих, на 5-та ускорява безспир, няма умора :D
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Плаши...
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  ici написа:
                  2000 20v turbo написа:
                  днес и на 1.8 бара я нагласих, даже един рън и на 2 бара направих, на 5-та ускорява безспир, няма умора :D
                  Ти кутията подсилва ли? Тез 2 бара .... луда раота....
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    2000 20v turbo написа:
                    ici написа:
                    2000 20v turbo написа:
                    днес и на 1.8 бара я нагласих, даже един рън и на 2 бара направих, на 5-та ускорява безспир, няма умора :D
                    Ти кутията подсилва ли? Тез 2 бара .... луда раота....
                    Ти съмняваш ли се Ам недей са скатава и кажи ко става с тебе Цяла седмица ни вопъл ни стон
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      ей ги де са резултатите, просто нямам думи как се изпъва на 1.8 бара, а ако се мине и на еку от купе да я стресна на бърз бууст отрано, не ми се говори просто.Тя и в момента просто отвява Типото при скорости над 100, времето и 0-200 е с цяла секунда по-добро.http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...230091#p230091
                      ici написа:
                      Днес измерванията показаха доста брутални резултати Над 100 Дедрата е доста бърза, причината е че надува се качва прогресивно заради външният бууст контролер, на 1-ва е около 1.2 бара, 2-ра към 1.3, 3-та 1.4, 4-та 1.6 и 5-та 1.8 бараВремената могат да се свалят забележимо ако се мине на еку бууст контрол, тоест ако се сложи Фиат Купе ЕКУ, тогава още от 3-та мога да я подкарам на 1.8 бара и ще стане чудо 8O Тя и така с тоя бавно покачващ се бууст над 100 е доста по-бързичка от Типото.Времената са:60 фута 2.15 сек, не е лошо, но си пали гумите при старт ако се даде цялата газ, тоест иска още по-яки гуми1/4 миля 12.4 сек при 183 км/ч терминална, има и 187 терминална в зависимост при какви обороти съм превключвал и как е идвал бууста0-100 км/ч 4.18 сек0-200 км/ч реално можеше да е за 14.2 сек, вижда се на графиката, че ако не бях включил 5-та при 199.2 км/ч щеше да стане
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        ivanko_rs написа:
                        2000 20v turbo написа:
                        ici написа:
                        2000 20v turbo написа:
                        днес и на 1.8 бара я нагласих, даже един рън и на 2 бара направих, на 5-та ускорява безспир, няма умора :D
                        Ти кутията подсилва ли? Тез 2 бара .... луда раота....
                        Ти съмняваш ли се Ам недей са скатава и кажи ко става с тебе Цяла седмица ни вопъл ни стон
                        Буталото на 4 цилиндър се повтечнило от китайската сила . Сега маторя вън и всичко, както си му е реда.Ици, "мноу отива бе..." Ашколсун
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          ей за това си говорим и при положение, че това е с бавно качващ се бууст http://www.youtube.com/watch?v=AvsGKPOPOLU
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            и http://youtu.be/eaJlIn-i5-4
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              УБИЕЦ :X

                              Коментар


                                От един месец нямам време да отделя време на Типока, че му се скъсала опората на гейта и се спукала тъбата.Всичко е свалено, агнето е демумифицирано, термолентата се натроши като фафла При тия оранжеви температури не е устискала керамичната лента, сега ще сложа силикатна на 1200 градуса дето няма грижи.Самият колектор е в състояние без забележки, никакви наченки дори на пукнатина, отгоре дето го е валял дъжда и се е киснал има леко ръждиви петна, иначе е с приятен матово - сив цвят
                                Прикачени файлове
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X