Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ici написа:
    r.punto написа:
    Иси какво мислиш за турбинира на пунто нгт
    ами ще е скъпо начинание, при положение че на разположение е 2.0 16в турбо, който си вади 350 коня със сток железата.Ето и резултата от драга в Сливен 1.8... сек за 60 фута, 12.23сек 1/4 миля и терминална 186 км/ч, това е от първият опита от вторият е това видео, малко ранно включване на втора с позаглъхване заради въртенето на гуми на първаhttp://www.youtube.com/watch?v=_LdcfTWa9LAА на Итал трак дея на Калояново 1.00.50 със полусликовете
    Ици ако Тошко види тези времена не те виждам... :D :P
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      мнооооого добро време имаше ли специални подготовки за Драг или както си е така гуми сликчета , надув
      Power Under Pressure

      Коментар


        Имам клип от първия ти старт
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          ето го и първият по-добър старт сниман от S.W.A.T. :D http://www.youtube.com/user/ICIDesig...4OM4FAAA12.247 секможе още да се смъкне до чиста 12-ка си мисля с по-малко въртене на 1-ва и избягването на ограничителя, че го ударих на 2-ра и 3-таЗа настройки, ами аванса го понастроих, смесите също въпреки че още иска обедняване че сега на моменти е даже под 11, а най важното е заковаването на бууста чрез пружина в гейта за 1.2 бара и мапване на ЕКУ-бууст контрола, по-точно триизмерната дюти таблица на бууст соленоида.За това време, наистина си поговорихме за варианта че сега някой лице може да каже че съм сменил турбото с по-голямо, защото с това не е възможно да се даде такова време
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            ооо добрее , харес ми и старта , вярно ако имаше време да потренираш и без прекъсча можеше и още по надолу но мисля че и ти си доволен от 12 ката
            Power Under Pressure

            Коментар


              WhitePower написа:
              ооо добрее , харес ми и старта , вярно ако имаше време да потренираш и без прекъсча можеше и още по надолу но мисля че и ти си доволен от 12 ката
              ами супер си е 12-ка, макар че теоретично да се види една 11.99 ще е много интересно :D но на практика без драг радиали и писта с лепило няма никакъв начин, само с повече коне, но това ще е за някоя друга кола
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                ici написа:
                WhitePower написа:
                ооо добрее , харес ми и старта , вярно ако имаше време да потренираш и без прекъсча можеше и още по надолу но мисля че и ти си доволен от 12 ката
                ами супер си е 12-ка, макар че теоретично да се види една 11.99 ще е много интересно :D но на практика без драг радиали и писта с лепило няма никакъв начин, само с повече коне, но това ще е за някоя друга кола
                винаги има и по бърз , винаги може и още , важно е ти да си доволен аз съм много изкефен от старта и времето
                Power Under Pressure

                Коментар


                  Старта е определено як

                  Коментар


                    Bachman Turner Overdrive - Four Wheel Drive http://www.youtube.com/watch?v=JVEKXfFpTTQ
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      jorko написа:
                      Старта е определено як
                      листа с времената http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...С15Илиян Илиев Фиат Типо 12,247/1,9/186 буксуването ми се получи в повечко, въпреки че спихнах полусликовете на 1.7 бара, може би на 1.5 щях да опитам ако беше продължило състезанието.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Заиграхме се с едно Айфонче да видим какви коне ще предскаже Та даде 423 коня на мотора при рън 1/4 миля за 12.3 сек, 60 фута за 2.09 и терминална 187 км/ч
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          докато имах айфон така и не го тествах на 1.4ката какво може
                          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                          '97 Coupe 16VT 262WHP+

                          Коментар


                            S.W.A.T. написа:
                            докато имах айфон така и не го тествах на 1.4ката какво може
                            ами прилично изглеждат нещата, интересна алтернатива на гтека е
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Да ви кажа честно - за iPhone няма хубава програмка за измервания. Пробвал съм доста, ама нещата са много на принципа на хвърляне на боб... Вие ако знаете някоя хубава програмка за iPhone-а кажете , защото аз съм ползвал уж "най-добрите" Dinolycious и LapTimer Pro, но резултатите не ми изглеждат много добри.П.П Чак сега видях мнението на ici, че с iPhone са получили добри резултати ... Я кажи коя програмка ползвахте, че аз от както съществува iPhone съм му заклет фен и ще ми е полезна.
                              Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                              Fiat Marea 1.6 16v

                              Коментар


                                http://www.dynolicious.com/плаща се и после е въпрос на правилни настройки за да показва вярно.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X