Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    biser_as написа:
    ici написа:
    Другия път като се ходи ще се настройва вече, да видим на 1.5 бара при 5000-6000 об/мин колко ще даде :D
    Ббе дали ша даде повече или не, ненам дали е толко важно, по-важното е според мен да изгладите нещата с графиките (смеси, въртящ момент), пък то някои кон отгоре и сам ще си дойде :D Хубаво ще е да си ползваш буустконтрола на твойто си ЕКУ, мма ако не слуша и с по-твърдата пружина на гейта, май е по-добре да инвестираш в някои електронен бууст контролер
    Като се стабилизира бууста, ще се играе с настройките че така е много непостоянна картината когато реши да прехвърли 1.6 бара.С пружина за 1.5 бара няма как да не стане, тогава ще е директно надуването в гейта без електронния бууст контрол.С пружина за 1.2 бара може би ще почне да се държи адекватно при всякакви натоварвания, ако има време ще го пробвам този вариант.Външен електронен бууст контролер не ща, тия дето са с едно дюти като Греди Профек Б за да не прави пикове над 1.6 в средните и да се получава същата картинка като на графиката, трябва да се нагласи ниско дюти, което от своя страна води до плавно падане на бууста във високите до към 1.3 бара което за мен не е оферта, щото турбото си прави съвсем спокойно 1.5 бара на 5-та а аз да давам 600лв за бууст контролер и да не мога да извадя коне, не ща
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      ici написа:
      средно по големина турбо ГТ2860РС
      Зех си и аз такова до 10 дена ще го забода.....обаче след време ще трябва да купувам и аз кована карантия, че горещо ме посъветваха над 1.4 да не се таваня......Последно не разбрах с какъв буст контролер си?ПиЕс - и с какъв рестриктор на смазването на турбото си?
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        ФЕРАРИСТ написа:
        ici написа:
        средно по големина турбо ГТ2860РС
        Зех си и аз такова до 10 дена ще го забода.....обаче след време ще трябва да купувам и аз кована карантия, че горещо ме посъветваха над 1.4 да не се таваня......Последно не разбрах с какъв буст контролер си?ПиЕс - и с какъв рестриктор на смазването на турбото си?
        Добро е турбото Обаче моето е с къстъм турбинен корпус Т3 фланец A/R 0.63 за външен гейт и прави по-малко обратно налягане, тоест мотора се чисти доста добре във високите и задържа въртящият момент без голям пад и вади още коне .Бууст контрола се осъществява от ЕКУ-то, за вграден гейт няма проблеми, слуша много, но при мен както е със външен е много специфично в момента откъм поведение спрямо натоварването на колата.Рестриктора е 0.9мм
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          Ще давам на някакъв си Драго от СФ да ми прави и на мен друг изх колектор че тоя сега е пукнат, да прави сички тръби преди и след турбото, кулер и прочее.....затва питах какъв рестриктор е най - добре да се сложи.....
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            ФЕРАРИСТ написа:
            Ще давам на някакъв си Драго от СФ да ми прави и на мен друг изх колектор че тоя сега е пукнат, да прави сички тръби преди и след турбото, кулер и прочее.....затва питах какъв рестриктор е най - добре да се сложи.....
            Драго се знае от отдавна Интересното е какъв ще ти е типа на колектора, че специално на 5 цил. е голямо предизвикателство да се направи с дълги рънъри и еднакви дължини, има един дизайн дето изглежда точно като навити на вилица спагети :D голямо забавление ще е да се направи такъв.
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              на гости във Варна http://www.youtube.com/watch?v=O3lK4UlX_7Y
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                искам да благодаря адски много на Ици и на Колегата му ...... че ме фкараха в филма и мен Другия път като се видим ще е на шише Болярска ракия
                dEv # LiFe sTyLe

                2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                Коментар


                  d0b0 написа:
                  искам да благодаря адски много на Ици и на Колегата му ...... че ме фкараха в филма и мен Другия път като се видим ще е на шише Болярска ракия
                  Айде, лека - полека я постягай да стане бигачка
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    Даи инфо за колата ,ще я пускаш ли на Сливен :D
                    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                    Коментар


                      spirit76 написа:
                      Даи инфо за колата ,ще я пускаш ли на Сливен :D
                      ами едва ли, не се вмества в никой клас в сегашното и състояние.Да почна да правя резервоар няма време, че ще вкарваме тия дни ево2 звяра за да му сложим всички рейсинг вътрешности че му е време да стане вече яката сила Ще поразпитам за резервоар от Делта2 турбо, ама дали ще имам късмет да излезе
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        на едно слонче хоботчето
                        Прикачени файлове
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          лека разгрявка http://www.youtube.com/watch?v=7c1u_6uqzPc
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            Оператотора хич не го бива
                            Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                            GTV 2.0 (612 A)now
                            E60 530D now.. hate it big time :D
                            Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                            Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                            Коментар


                              ici написа:
                              на едно слонче хоботчето
                              на живо това "слонче" изглежда брутално

                              Коментар


                                ето и новия резервоар, чрез който вече ще мога да сложа и задната седалка и по тоя начин да се впиша в изискванията на БФДР за Първи кръг от драг-шампионата на 8-ми в Сливен.Малко сме слабички за клас Ц, ама то и за Стрийт пак има нечовешки коли, така че където и да е ще се пада, важно е участието Я да видим кой сектант ще познае от какво е тоя резервоар
                                Прикачени файлове
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X