Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой и за това не стават
    EX DELTA 1.9TDS
    ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

    Коментар


      ... то от бяс, докато чакаме ICI, взехме и с по невзрачните TIPO да правим телени четки...... с карб не е ограничено и ....... леле кога ли ще му видя мотовилките С най-добри пожелания, Никола!
      fiat divak

      Коментар


        Така като гледам по клипчетата поне си правите кефа на безопасни места,а не по градското движение,както се процедира тук.Ако не е тайна колко пари са вложени до сега в силовото подобряване на типото?п.п.Питам от любопитство!
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          ///// написа:
          Износените гуми стават на телени четки!
          скоро ще си имате една дедра такава гумоядка, само да стане и веднага ще се завърне във Варна
          nikotipo написа:
          ... то от бяс, докато чакаме ICI, взехме и с по невзрачните TIPO да правим телени четки...... с карб не е ограничено и ....... леле кога ли ще му видя мотовилките С най-добри пожелания, Никола!
          ако не е със синтетично масло и никога не са му сменяни лагерите на мотора не го пържи толкова
          pecata написа:
          Така като гледам по клипчетата поне си правите кефа на безопасни места,а не по градското движение,както се процедира тук.Ако не е тайна колко пари са вложени до сега в силовото подобряване на типото?п.п.Питам от любопитство!
          в градска среда не се вписват нещата просто, трябва да е пълна пустош когато няма движение а това е рядко.За цената, излиза от порядъка на автомобил среден клас излязъл от автосалона, по принцип за такава кола се водят сметки до едно време, после им се губи края.
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            iciКакъв е максимума (като мощност к.с.) които искаш да вкараш в тази кола,или си се спрял вече и само си караш ?
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              pecata написа:
              iciКакъв е максимума (като мощност к.с.) които искаш да вкараш в тази кола,или си се спрял вече и само си караш ?
              колкото странно да звучи и за мен, наскоро правих едни сравнителни измервания и колата се оказва че е доооста вероятно да е над 300 коня на гумите, което значи към 380+ коня на мотора, определено е над обичайното но ще има и ходене на дино при Тони -Келеша за оптимално изглаждане на графиката и ще се види и реално колко е колата.Сега мисля да и сложа и по-голям изп. вал за да се сработят със всмукателния напълно, да я понастроя и да се позасили още във високите и се приключва с ъпгрейдите по мотора.
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Остава само да го докараш с подобен дизайн
                Прикачени файлове
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  това е то класиката
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    Нещо ми се върти в главата идея с фарове от е30 на бмв и много ми се ще подобни огледала да си направя
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      ........ аз съм изцяло за този дизайн, даже си имам и хрумка която знам че ще остане за някой друг живот! Успех!
                      fiat divak

                      Коментар


                        ... малко по-раничко започнах с планираните ъпгрейди, понеже колегата Italian ми купи оригиналния интегралски изпускателен вал, а аз преминах към атмосферен от Купе, понеже и всмукателният е атмосферен, но Типовския с лифт 10мм срещу 9.5мм на Купето.Рекох да измеря реално вала от Купето и се получи следното:При 0.8мм лифт излезе 198 градуса, доста странно понеже е по-малко от това в заводските тех. данни от 226 градусаПри 0.5мм лифт е 244а при 0.1мм е 338 градусаСетнах и двата вала на 110/110 та да видим, на първо каране само изстрелвания на 1-ва и 2-ра се видя сериозно обедняване от досегашни 11-ки на към 12.7 АФР, а 440 кубиковите дюзи са на 3.6 бара базово и на макс дюти и май ще връщам налягането на към 1.3 бара Иначе се отцепва свирепо А докато обикалях за вал се натъкнах и на следващия ъпгрейд - Каповски всм. турбо колектор , монтирането на който ще трябва да почака до след завършването на една луда Дедра :D Та се очаква още обедняване на смесите, и вече се чудя защо не взех едни 630 кубика дюзи
                        Прикачени файлове
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          S.W.A.T. написа:
                          Остава само да го докараш с подобен дизайн
                          Стоянски не мислиш ли че ще му е по лесно да си вземе по добре такава
                          Fiat Tipo 1.6

                          Коментар


                            още един с капов колектор то май сички станахме с такиваза да го сложа резнах от главата ония 4 те пишки че не моа да сложа каповата рейка друго махнах сичко зад колектора че няма място..с кой дросел ще си че аз съм с косфордски и тряаа преправяне на захвата за жилото ...
                            alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                            Коментар


                              1912 написа:
                              още един с капов колектор то май сички станахме с такиваза да го сложа резнах от главата ония 4 те пишки че не моа да сложа каповата рейка друго махнах сичко зад колектора че няма място..с кой дросел ще си че аз съм с косфордски и тряаа преправяне на захвата за жилото ...
                              с типовския дросел ще бъде, рейката ще е типовската с преработка където се налага.Така предварително си мисля за мапа и релетата дето ще пречат зад колектора, само ако се откачат и се превъртят надолу дали няма да се освободи място за колектора, но като се поосвободя ще се види.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                Мисля да слагам разпънка от браво и за да я сместя под капака след като я преработя се налага да смъкна релетата и мапа това значи ли че каповия всмукател би опирал в нея ?
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X