Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Красота Красота!!! )
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      sacrum написа:
      Оооооооо чичоооооо, следващата тиква нъл знаш на кого е, кат си станал спец на 20V Turbo нема са оттървеш
      Абе пишлеме,ти кат си отваря матора що не я напрай таз процедура ,ам ся пак на ново,щот ти е мноу иефтинъ гарнитурътъ,па сигур си вярваш чи ша го отвориш ако му няма нищо
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        Не бе той говори сигурно за мойта,ма погрешка мий сложил още 4 клапана.ICI ако мой им намери място по мойто матор ша ги сложим.
        lancia kappa 2.0 20v V.I.S 155hp
        lancia thema 2.0 16v турбо 201hp

        Коментар


          ....... като си помисля че и аз ще я играя тая "металопластика"...... ама при мен количеството е по малко .... иначе си я бива :D Няма ли да раздвижиш проекта, с поне някоя дразнеща рисунка-скица--прооект?
          fiat divak

          Коментар


            nikotipo написа:
            Няма ли да раздвижиш проекта, с поне някоя дразнеща рисунка-скица--прооект?
            да дойде времето да я почна, ще пусна скици и етапи от проекта но чак като стане в реален материал.
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              ицка да неси решил да правиш нещо по външния вид на бигачкътъ ?

              Коментар


                durex_a написа:
                ицка да неси решил да правиш нещо по външния вид на бигачкътъ ?
                нещо ще е меко казано, дизайнерски проект ще е то на това ако му се вика външен вид, миналата събота по едно време се позамислих че ако вдигна над двеста има вероятност да ми отлети десният калник
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  :D така е стез ми ти нещица....... май всички те очакваме!
                  fiat divak

                  Коментар


                    Ади ваааа, дай клиповете да гледаме
                    Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                    Коментар


                      sacrum написа:
                      Ади ваааа, дай клиповете да гледаме
                      чакам оператора да ги компресира, да стане клип и да се качи в нета, може би днес по късна доба ще има рацинг онборди, обаче тревокоса не е бил заснет
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        ето я разходката http://www.youtube.com/watch?v=2nXum...?v=j30K7hXoT5c
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          мдаа .. 140-160 на 3-та ли видях или тай ми са стори :D

                          Коментар


                            durex_a написа:
                            мдаа .. 140-160 на 3-та ли видях или тай ми са стори :D
                            колега то и мойто браво прави на 3 140- 160 км/ч мисля,че времето за което ги ускори тея километри е по впечатляващо, около 11 сек от 0 до 150 км/ч :D моито за толкова едвам 100 вдига колега ици мисля че можеш да направиш едно клипче с ускорение от место да се порадваме и ние драг любителите
                            FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                            НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                            Коментар


                              Ускорението на Типото е ужасяващо, не съм се возил на кой знае какви бързи коли но тая кола ми спря дъха п.с.Относно ускорението от 0-100 км мисля , че беше нещо от сорта на 4.32 сек
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар


                                bravite написа:
                                колега ици мисля че можеш да направиш едно клипче с ускорение от место да се порадваме и ние драг любителите
                                Съмнява ме Ици да направи такъв старт само и само да заснет при положение че знаем много добре(особено той) какво се случва със съединителя и трансмисията.Не забравяйте че това не е предно и с нормален съединител.Колега незнам защо не ти прави тази скорост на тази предавка впечатление,може би мойте по биха ти направили впечатление - 1-ва 40км/ч, 2-ра 80км/ч , 3-та 140км/ч , 4-та 190 км/ч , 5-та не съм я мерил това сичкото на 7000 оборота,не е на по-малко или да съм по точен на 6918 оборота,а ся познайте отде знам толкоз точно
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X