Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    durex_a написа:
    ici написа:
    subarkata написа:
    Ици ти зимни гуми нямаш ли бе брат? Или от онва червенуту нещу не ти остава време да попързаляш? :D
    :D няма за типото гуми, тая зима няма да види каране на сняг, ще отпочива :D А ония червения дзвяр преди час запалиии :P , сега едни зимни и ще се повозим
    хм хм браваз ам разработка нещо няма ли да има ? или направо му скачате на врато
    Ще има няколкостотин км, половината от които ще са в града, така че нищо чудно случайно да я видиш как мете из завоите
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 унимайте ... че миналата седмица нали видя един мой дет метеше ...

      Коментар


        durex_a написа:
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 унимайте ... че миналата седмица нали видя един мой дет метеше ...
        видяхме ама там случая е с 18 годишен, а за да можеш да даваш газ трябва да мине доста време
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          ici написа:
          durex_a написа:
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 унимайте ... че миналата седмица нали видя един мой дет метеше ...
          видяхме ама там случая е с 18 годишен, а за да можеш да даваш газ трябва да мине доста време
          то си е майсторлък ама случва се да я отървеш батка знаеш го айде палете че като гледам днес няма кой да разрине улиците

          Коментар


            durex_a написа:
            ici написа:
            durex_a написа:
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 унимайте ... че миналата седмица нали видя един мой дет метеше ...
            видяхме ама там случая е с 18 годишен, а за да можеш да даваш газ трябва да мине доста време
            то си е майсторлък ама случва се да я отървеш батка знаеш го айде палете че като гледам днес няма кой да разрине улиците
            И ко стана сега с тоз "дрифтаджия"-у затвора или смърт ???

            Коментар


              без спам в темата моля, че ще се глобяваме
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                ok ! ! ! Tъй вярно.

                Коментар


                  ici написа:
                  без спам в темата моля, че ще се глобяваме
                  .... пък дано и аз не създам спам..... следия темата от както съм рег. тук и радвайки се на всичко изложено от страна на автора, забелязах нещо което вдигна мнението ми за ICI и......... ми стига съм мълчал като софийско шопски мухльо!А БЕ ICI ти къде се научи да рисуваш........ рисунките ти ме радват..... а аз карам tipo 1.4 карбуратор weber, и ниама как да съм интересен на така сериозна бригада...... мога да помагам когато опрете до съклопласт и формоизгражданес най добри пожелания, Никола!!!
                  fiat divak

                  Коментар


                    ....... а и се подсетих че имаше и скулпторни прояви! поздрави!
                    fiat divak

                    Коментар


                      nikotipo написа:
                      А БЕ ICI ти къде се научи да рисуваш........ рисунките ти ме радват..... а аз карам tipo 1.4 карбуратор weber, и ниама как да съм интересен на така сериозна бригада...... мога да помагам когато опрете до съклопласт и формоизгражданес най добри пожелания, Никола!!!
                      ами в Средно Художествено Училище "Дечко Узунов" Казанлък, специалност промишлен дизайн Да не би да сме колеги случайно ?
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        ici написа:
                        nikotipo написа:
                        А БЕ ICI ти къде се научи да рисуваш........ рисунките ти ме радват..... а аз карам tipo 1.4 карбуратор weber, и ниама как да съм интересен на така сериозна бригада...... мога да помагам когато опрете до съклопласт и формоизгражданес най добри пожелания, Никола!!!
                        ами в Средно Художествено Училище "Дечко Узунов" Казанлък, специалност промишлен дизайн Да не би да сме колеги случайно ?
                        ....... ми то нещо такова се оказва...... виж профила ми, там пише какво ме възбужда .. (да не ти размивам темата)...... изключително много се радвам за отговора ти! Вече имам много идеи как да ти помагам за момента когато опреш до външната част на TIPO-ка... иначе сме и набори..... само дето още не сум сложил очела!!! ...... Искренно завиждам за труда който полагаш!!!С почит , Никола!
                        fiat divak

                        Коментар


                          ами дано тая година имам възможност да се захвана с външния вид :D
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            като стана дума за скулптура, ето една скорошна моторна тунинг металопластика
                            Прикачени файлове
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Оооооооо чичоооооо, следващата тиква нъл знаш на кого е, кат си станал спец на 20V Turbo нема са оттървеш
                              Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                              Коментар


                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X