Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ivanko_rs написа:
    Да ти отговоря аз,най вероятно ще идваме с мойта Дедра,заедно с един "слаб" червен Косуърт и едно БМВ Е36 М3.Ици си гласи Типо-то за "алфисти трак дей",който пък аз нямам намерение да посетя по мои си съображения
    Добре значи е много вероятно да се видим там! Я отворете една тема за това "алфисти трак дей" че ми стане интересно, ама да не правим офтопик тук!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      ...малко ъпдейт, сглобих долнището както казах, но изведнъж Ооо, какво стана тук мотора се оказа че ще е 1.8 със степен около 5:1, и понеже в плановете ми не влизаше да надувам на 4-5 бара, върнах вала който на доверие без да меря приех че е с ход 90мм Направих и малка ревизийка на централния диф, който така и си остана с бронзовите шайби, добре са, няма грижи.Също проверих и колектора за утечки от евентуални спуквания след толкова хиляди км яка газ - никакви проблеми Съединителят се е поизтормозил и ще стане с двойна диафрагма, че само за около 300км даване на газ замяза на това.
      Прикачени файлове
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        Абе аз тъй са надявах да надуваш на 3-4 бара , па ти са уплаши дали щи издържат болтувети на глъватъ Бахти,щеши да бъди кът ве-ер-це ,ама нъцки
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          малко материал от предишните дни:Първо, доста неща отпаднаха покрай баланс-валовете, ще дойде и някоя друга десета налягане на маслото отгоре.После дойде ред да направя от два притискателя един, с двойна диафрагма за да няма вече драми с буксуване на съединителя.И "железата" взеха да си намират мястото обратно в коша :D
          Прикачени файлове
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            нямаш ли снимки как запуши местата на баланс валовете

            Коментар


              toko.bg написа:
              нямаш ли снимки как запуши местата на баланс валовете
              втулки набити на мястото на средните лагери и тапи за затваряне на крайните отвори, има и два маслени жигльора там за затапване
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Ади бре, изрева ли "жувотното", ади чи ща изпреваря
                Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                Коментар


                  sacrum написа:
                  Ади бре, изрева ли "жувотното", ади чи ща изпреваря
                  aaa, няма да успееш до края на седмицата мисля да е разработена вечеДнес първата ми работа беше да пробвам съединителя, ами хич няма да ми улесни карането.При натискане просто се повдигам с 1-2см от приложената му сила То от тоя повер човек вече и на седалката си не може да стои нормално, жив фитнес се получава :D
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    ici написа:
                    sacrum написа:
                    Ади бре, изрева ли "жувотното", ади чи ща изпреваря
                    aaa, няма да успееш до края на седмицата мисля да е разработена вече
                    ici написа:
                    Днес първата ми работа беше да пробвам съединителя, ами хич няма да ми улесни карането.При натискане просто се повдигам с 1-2см от приложената му сила То от тоя повер човек вече и на седалката си не може да стои нормално, жив фитнес се получава :D
                    Ам ща увържем с колани дан мърдаш бре , и мои ти турим някоя бронирана жилетка да тежиш повечко
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      направо с капчица викам аз :D

                      Коментар


                        Типо

                        братле евала колата кефи яко
                        Fiat Tipo 1.6

                        Коментар


                          Два от новите оригинални болтове се разпънаха при стягането, това им е второ ползване Явно второто натягане в мануала е грешно представено като 70Нм, трябва да си е 50Нм определено.Сега ще взема Метели, понеже са в наличност.
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            ici написа:
                            Два от новите оригинални болтове се разпънаха при стягането, това им е второ ползване Явно второто натягане в мануала е грешно представено като 70Нм, трябва да си е 50Нм определено.Сега ще взема Метели, понеже са в наличност.
                            Ади ве,не ги ли изкова тез болтове
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              ivanko_rs написа:
                              ici написа:
                              Два от новите оригинални болтове се разпънаха при стягането, това им е второ ползване Явно второто натягане в мануала е грешно представено като 70Нм, трябва да си е 50Нм определено.Сега ще взема Метели, понеже са в наличност.
                              Ади ве,не ги ли изкова тез болтове
                              Ам аз кат му казах да доди онзи ден да му дам инструмент то ни доди и ся със зъби
                              Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                              Коментар


                                sacrum написа:
                                Ам аз кат му казах да доди онзи ден да му дам инструмент то ни доди и ся със зъби
                                Бааа на 70 нютона ша тряя му е захапката кат на Питбул бре Или викаш пък знаеш ли покраи тоз Чернобил ко стаа

                                Коментар

                                Working...
                                X