Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко видео от писта ДраконПравата я ускоряваме съвсем лекичко до около 150 за да се охлади мотора и да не товарим спирачките много на спиранетопреследваща камера от ivanko_rshttp://videos.streetfire.net/video/Lancia-Dedra-Integrale-20_641520.htmтези са от типотоhttp://videos.streetfire.net/video/F...-hp_641526.htm
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      Момчета...направо ме шашнахе с този проект! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Изчетох цялата тема и.....нямам думи от възхищение! Адски се радвам, че има такива ентусиасти като вас в България и се надявам да са все повече и повече за в бъдеще! Колата е "Killer on the Road"!!! Ееххх, някой ден ако имам финансова възможност и аз бих се заиграл така да тунинговам с огромно удоволствие! За сега ще остана с въздишките Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 по твойта и с мечтите по мойта бегачка Поздравления!!!
      Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

      Къде отиваш ти, може би?

      Коментар


        извинявам се, не се здържах! Изкам да попитам професионалистите в тунинг които имат достатъчно experience:В Fiat Coupe 2.0 20V атмосферен, 5цилиндъра, 147к.с. компресия 10:1 има ли хляб за някакви performance подбрения и то какви? Струва ли се да се занимавам с този мотор или ще е по-добре, ако си взема Турбо версия? Благодаря!
        Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

        Къде отиваш ти, може би?

        Коментар


          Винаги има място за подобрения, дори и най-базовите доработки, правени както трябва могат да се усетят значително при шофиране.Това, когато се работи вътре в мотора.А откъм "външни" доработки един хубав чип ще го дръпне с 8 коня нагоре, което си е доста осезаемо подобрение, освен смъкването на разхода.При турбо версията вече става дума за брутален перформанс, което се отнася и за цената му
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            Колега ici поздравления за колата и проекта. Можеш ли да ми препоръчаш фирма или човек, който да направи както ти се изразяваш " хубав чип".Извинявам се за off topic-a
            Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

            Коментар


              dvoinikat написа:
              Колега ici поздравления за колата и проекта. Можеш ли да ми препоръчаш фирма или човек, който да направи както ти се изразяваш " хубав чип".Извинявам се за off topic-a
              Ако беше от Русе, можеше да се пипне, но при положение че си в София търси тамошните мапери на италианки
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                ici написа:
                Малко видео от писта ДраконПравата я ускоряваме съвсем лекичко до около 150 за да се охлади мотора и да не товарим спирачките много на спиранетопреследваща камера от ivanko_rshttp://videos.streetfire.net/video/Lancia-Dedra-Integrale-20_641520.htmтези са от типотоhttp://videos.streetfire.net/video/F...-hp_641526.htm
                здравейте,само на мен ли ми е трудно да да отворя тез надявам се брутани клипове,подайте жокер как стаа,ако сам само аз.

                Коментар


                  vin_d написа:
                  .............здравейте,само на мен ли ми е трудно да да отворя тез надявам се брутани клипове,подайте жокер как стаа,ако сам само аз.
                  Отваряш си ги нормално и си ги гледаш,сайта е малко тежък,а ако не ти ги отваря може да имаш проблеми или с връзката с интернет или антивирусната ти реже достъпа
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    Ivanko абе така ли ми изглежда или ти е спукано предното стъкло? Това вследствие на някакво усукване по купето ли е или ...?

                    Коментар


                      Mupo написа:
                      Ivanko абе така ли ми изглежда или ти е спукано предното стъкло? Това вследствие на някакво усукване по купето ли е или ...?
                      Мммм не ти се струва,пукнато е.Като правихме едни заварки по предния капак го поосрахме с ЦО-то и за да му взема парите от каското му играхме един чук,резулатата е точката която се вижда.5 месеца по-късно се напука около точката.Имам друго стъкло,но първо трябва да го сваля от другата Дедра дето я ползвам за резервни части Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        ivanko_rs написа:
                        Имам друго стъкло,но първо трябва да го сваля от другата Дедра дето я ползвам за резервни части Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                        Ам аз ли да ти го смъкна дя
                        Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

                        Коментар


                          Ама глас вади туй типо...

                          Коментар


                            ivanko_rs написа:
                            Mupo написа:
                            Ivanko абе така ли ми изглежда или ти е спукано предното стъкло? Това вследствие на някакво усукване по купето ли е или ...?
                            Мммм не ти се струва,пукнато е.Като правихме едни заварки по предния капак го поосрахме с ЦО-то и за да му взема парите от каското му играхме един чук,резулатата е точката която се вижда.5 месеца по-късно се напука около точката.Имам друго стъкло,но първо трябва да го сваля от другата Дедра дето я ползвам за резервни части Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                            Дано няма някой застраховател - Фиатаджия да го прочете това
                            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                            Коментар


                              Бате... не говори глупости да не урочасаш работата ! А дано да им върви като по вода без спънки и ядове и да правят ужаси и форор по улиците , и да им се радваме ! Много ми хареса как го правите момчета ! УСПЕХ ! Може да ми се наложи да ви искам савети някой ден
                              Punto 1.7 TDsx 94

                              Коментар


                                Чака ме опразване на всичко от коша и пълно разглобяване на мотора за оглед.На пистата в Плевен се разтрака като от биела или бутален болт и налягането на маслото падна значително.Със сигурност ще сменям колянов вал защото още от атмосферка имаше надраскана основна средна шийка...сигурно от там е дошла белята, или пък от разтегната пета на биела...като го разглобя ще се види Добре че ivanko_rs ме издърпа с неговата бегачка до Русе, а на пистата даде много интересно време 40.6 сек за обиколка.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X