Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тези магистрали прогресивно взеха да намаляват
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      Ици всеки път, като видя движение в темата я отварям с надежда за клип, а вие......... маслените магистрали оправяте.........Ти помогна или се опита да помогнеш на колегата, сега избора е негов кому да вярва и кому не! Дай плиййс клип да видим к"во става и кво не с тия врати напред, че там верно е по фън Чекамо :P :P :P
      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

      Коментар


        Да бе,стига сме се занимавали с тези магистрали.Темата е за зверското типо,а ние не сме го виждали в действие доста отдавна.Извинявам се на всички колеги за разводняването на темата,което неволно предизвиках.
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          :D Може на 16В главата да е една магистралата наистина, трябва да си погледна архива снимки, нужно е на практика да се сверят магистралите на блока и главата и става ясно Иначе филма е готов още в неделя, но понеже е 270Мб се получиха някакви проблеми с качването, формати разни пробвах и тая вечер се надявам да се качи най-накрая.В общи линии се вижда каране 15мин. с много пауърслайдове, страшно много пушилка, добре че вятъра духаше не към града че щяхме да повишим запрашеността на въздуха иначе , и като краен резултат изкарване на платове на четирите гуми и около 10л изгорен бензин
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            Знаех че го ИМА , но незнаех как се е Родило. Виждах го на снимка на Аватар, а сега и с Клип. Не си го представях и още немога. ИЦИ Стана като приказка таф дет го написах ама се пак Велик си направил си нещо велико за което искренно те поздравявам жалко че нямам как дори да стисна раката ти защото са ми мания многото коне и добрите коли и все пак се надявам да видя Типото на живо и в Движение
            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

            Коментар


              Ето го най-накрая и видеото , голяяяяяяяяямо качване у тоз стрийт файър Enjoy http://videos.streetfire.net/video/AVSEQ01_640422.htm
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                Супер е ици,колата е станала страшна.Следя проекта от началото и може да се каже,че типото е достигнало своя връх.Много ще се радвам да го видя на плевен,ако идваш с него. :D :D :D
                Fiat Uno Mk1 1.3

                Коментар


                  Браво браво
                  Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                  Коментар


                    mstar написа:
                    Супер е ици,колата е станала страшна.Следя проекта от началото и може да се каже,че типото е достигнало своя връх.Много ще се радвам да го видя на плевен,ако идваш с него. :D :D :D
                    Да, вече може да се каже че е доста добре.Има още какво да се извади от мотора, сега е на 1.2 бара, може да се надуе до 1.5.Това ще рече около 350 коня.Аванса също може да се пипне и да се изостри осезаемо вървежа, сега е сейфти нагласена.В общи линии ако реша да я докарам на макс има резерв.На Плевен, а и на другите Тайм Атак състезания за съжаление не мога да участвам засега заради новия правилник, понеже временно резервоара ми е в купето, а правилника го разрешава само ако има негоряема преграда, която ми е невъзможна за осъществяване.По-нататъка ще му правя хром-никелов резервоар под багажника, до тогава ще задобрявам в карането извън официалните състезания....на 14-ти сме на Калояново на Фиат Купе срещата, като ще останем и на 15-ти за свободното каране.
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      Много се изкефих на клипа
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        И моето браво иска така ехх пари пари
                        Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                        Коментар


                          Бяхме на Калояново два дена и се оказа, че съвсем неусетно съм завъртял повече от 200 км само на пистата :D с около 50л бенз.Време за една обиколка 1.05 , но със използване на правата за охлаждане с максимална скорост в края и 140-150 км/ч и надув около 0.2 бара.И на драг се пуснах 10-тина пъти, но се оказа че 4х4 трансмисията поставя съединителя в непосилни условия още след старта, ще трябва да се глася за двудисков И отделно че няколко часа преди да тръгнем си направих експеримент с една бензинова помпица, която не оправда очакванията ми и след 1 бар колата беднееше на 14 и нещо, така че се наложи да не давам цялата газ след втора.Та при тия условия даде мисля 13.5 на 400 метра, забравих да питам за терминалната но по километраж около 180 беше.Но най важното беше, че си покарахме невероятно много и то направо неусетно :PИзвадих две снимки от албума на колегата valmacrae и малко се шашнах като видях как вътрешните гуми са почти отлепили от трасето
                          Прикачени файлове
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            Еххх Ице тая кола тая мечта много ме запали по силовия тунинг и Евала ти прая
                            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                            Коментар


                              Бравос, Бравос :D ! Гледаме вече, че и оптичен тунинг сме почнали по предницата
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                2000 20v turbo написа:
                                Бравос, Бравос :D ! Гледаме вече, че и оптичен тунинг сме почнали по предницата
                                Малко нормален вид на кола да има отдалече за пътуване :D , иначе когато имам възможност ще почна от основи всичко от стъклопласт по мой дизайн.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X