Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Така, днес бях изненадан от уникално бързото изпълнение на усилващата плоча за кутията от bgsteel-предприятие за лазерно рязане София :D Всичко започна от една абстрактна графика мейд бай "ИЦИ Дизайн" След това се превърна в аутокадски чертеж и бе изпратена за рязане от 3мм инокс.Разглобих и централния диф, понеже и там има нужда от барване.Има неприятно вкопаване на сателитките, но ще го излекувам със изработка на яки подложни шайби.Иначе кутията е в отлично състояние, в другия малкия край си има заводски стоманена усилваща плоча на двата вала.
    Прикачени файлове
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      еее не ти се шегуваш че този леген ще супееш да го исипеш на вътре и всичко ще е 6 леелеее вдъхновявъш ма да си сваля само мотора и да го разчаркальосъм и да го направя готов за за хонинг и след това да го сглобя
      Power Under Pressure

      Коментар


        Сглобявай и кажи как е
        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

        Коментар


          uBoy написа:
          Сглобявай и кажи как е
          Е как да е Качвал ли си се на Ф16 Аз не съм Ма съм се качвал на Фиата на ИЦИ преди тая интервенция дет я праи сега Пък след кат я завърши ко да ти кажа ку ми са усмихне щастието да са повазя пак ша има да одя една седмица кат планинар без раница на гърба

          Коментар


            Колега само да попитам понеже събирам информация замислям един проект по колко време си във бокса,понеже виждам че доста често го правиш и имам чуството че по малко караш и повече ремонтираш.А на мен не ми се иска това да ми се случва нормално е да се чупи.Скоро едни приятели,имаха Лада доста пари вложиха във нея над 8,000 лв,ами тя повечето време беше на колесара от колкото на пътя.Та затова те пита да знам дали да се захващам,има желание имам и заделени пари само нямам излишни нерви.

            Коментар


              Нищо не се е чупило, просто колата се ъпгрейдва когато има възможност.Проследи темата внимателно Иначе се кара всеки уикенд, когато не се работи нещо по нея.Не е ежедневка, и километрите които върти са само по разни писти и трасета, пътната мрежа се ползва само за да се достигне на даденото място.Така че годишно да мине най-много 2000км на яка газ, при всичко направено както си му е реда една ревизийка би била добре дошла на към 10 000км вероятно. Така че при едно по-нормално каране няма какво да мислиш примерно едни 50 000км.Не говоря за Лада обаче.И без нерви няма да стане, зависи от вложените средства и от тунингиста
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                idm написа:
                uBoy написа:
                Сглобявай и кажи как е
                Е как да е Качвал ли си се на Ф16 Аз не съм Ма съм се качвал на Фиата на ИЦИ преди тая интервенция дет я праи сега Пък след кат я завърши ко да ти кажа ку ми са усмихне щастието да са повазя пак ша има да одя една седмица кат планинар без раница на гърба
                Ти го описа доста точно!! :D Като я направи ще ни повози всички пак, няма къде да ходи.. след това ще го черпим един резервоар!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  Я да преваря собственика,та значи от 30 мин. колата е със заден мост с диференциал Проекта продължава с пълна сила
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    ... а за утре се очаква да сглобя подсилената кутия и централен диф, също и вече вътрешния резервоар И да почнем с махането на предния мост :D
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      Малко снимки
                      Прикачени файлове
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        малко останали снимки
                        Прикачени файлове
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Оффтопик: http://videos.streetfire.net/video/L...0Hp_197518.htm . Пожелавам ти и ти като возиш репортерките да реагират така
                          Lancia Lybra 2,4JTD '03
                          Фиат Браво 1.9TD75 '97
                          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                          Коментар


                            ИЦИ гледа ли филчето ? в началото си милих че нещо по тази кола не е на ред , така яко да прекъсва , после се позагледах и мисля че това че лънч контрола на електрониката Прав ли съм
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              :D това е Типото на Лиран от Израел, с огромно ГТ35Р турбо е.Както казват към 700к.с. е.За съжаление е на само на предно и може да си ползва пълноценно мощността само при летящи стартове над 100км/чУдря постоянно ограничителя на обороти, защото върти с лекота гумите.ето тук е по-ясно за какъв вървеж става думаhttp://www.youtube.com/watch?v=sNZNQKtYv0E
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                и аз така си мислех от началото но , не съм сигурен загледай се в края на филма как прави един старт и как отще на място почва на пука и да трещи преди да са тръгнали гуметата загледай се от 6:00 до 6.20 за какво иде реч и пак пиши ( в първото клипче )
                                Power Under Pressure

                                Коментар

                                Working...
                                X