Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Последно време доста модификации по моята колица

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мене ме кефи тва крило как седи на браво,ма само крилото,без другите селянии от снимките :
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      ммм не е кой знае какво за да го сменям а и на нея не и отиват кой знае колко модели така семпличко си е добре поне мен ме удоволетворява
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        Ето една идея от мене за предна броня. Даже тя май си е оригинална за браво
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #19
          westdogg написа:
          Ето една идея от мене за предна броня. Даже тя май си е оригинална за браво
          Дам,на новото HGT 155 се слага
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            то това на снимката е точно такова като гледам и праговете...
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #21
              Anaboliy написа:
              то това на снимката е точно такова като гледам и праговете...
              Не е такова, това е JTD има го в мобилето. Освен това HGT-то е с по-големи мигачи от страни на калниците
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар

              Working...
              X