Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимална скорост (без тунинг) на Brava 1.4, 1.6, 1.8?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Еееее това сме го правили само веднаж. Бяхме 4 човека и с багаж Утре ще трагваме за морето и пак ще я провам надявам се поне 220 да може да дигне, ама пак ще е натъпкан
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #47
      колеги знам, че не съм с браво, ама немога се сдържа с типо 1.6 DOHC 185 при 5100 оборота на магистралата софия пловдив

      Коментар


        #48
        фиат браво 1.6 103к.с. 200км се фащат нормално 180 на 4-та от ряз това на магистралата варна -шумен може и над 200 но засега не сме я мъчили баща ми я има от 2 месеца имам типо 1.6 doch 90 к.с. и с него 200 който не вярва да се вози с мен (не обичам високите скорости предпочитам ускорението ) . но тия скорости са факт . типото беше с нормалния размер гуми а бравото сега е на 195/50/15 но не се чувстват да му тежат същите бяха на типото преди ама там при ускорение се усещаха то сега вече неще и 180 да фане -нещо с налягането на горивото не е добре ама сега гори по малко ама аре тва е друга тема .
        не подценявайте италианските коли
        Tipo 1.6 (149.C2.046)

        Коментар


          #49
          фиат браво 1.6 103к.с. 200км се фащат нормално 180 на 4-та от ряз това на магистралата варна -шумен може и над 200 но засега не сме я мъчили баща ми я има от 2 месеца имам типо 1.6 doch 90 к.с. и с него 200 който не вярва да се вози с мен (не обичам високите скорости предпочитам ускорението ) . но тия скорости са факт . типото беше с нормалния размер гуми а бравото сега е на 195/50/15 но не се чувстват да му тежат същите бяха на типото преди ама там при ускорение се усещаха то сега вече неще и 180 да фане -нещо с налягането на горивото не е добре ама сега гори по малко ама аре тва е друга тема .
          не подценявайте италианските коли
          Tipo 1.6 (149.C2.046)

          Коментар


            #50
            Бе вие не сте добре чесно аз със мойта бравана МЕТАН инжекцион обачедето е 2500 лв. на магистралата спокойно си дигам 190 и можи и ощепак на бензин не ми се мисли ко ще прави ....
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #51
              ivan_dmx написа:
              Бе вие не сте добре чесно аз със мойта бравана МЕТАН инжекцион обачедето е 2500 лв. на магистралата спокойно си дигам 190 и можи и ощепак на бензин не ми се мисли ко ще прави ....
              Какъв е двигателя?Къде е слаган метана, ако не е тайна.

              Коментар


                #52
                1.6 16v нищо не сам барал по двигателяпак метана е слаган тука вав варна....до воена болница ако ти говори нещона метан на 2ра скорост ми изключва инжекцията на 120км.ама както казахметана е инжекцион .....колата е 2002 год.
                Fiat Brava 1.6 16V 2001

                Не на войната по пътищата !
                http://media.causes.com/ribbon/478500

                Коментар


                  #53
                  Говори ми. Мерси за инфото, само още нещо - какви са бутилките, респективно колко км се минават.

                  Коментар


                    #54
                    зависи нали знаиш зависи от оборотните при мене на 100 км. отива 6 лвкато карам нормално....а като я гъзя в обороти ...бе начи с климаторника 100 км.7 и 50 ст.някаде да ти изгори
                    Fiat Brava 1.6 16V 2001

                    Не на войната по пътищата !
                    http://media.causes.com/ribbon/478500

                    Коментар


                      #55
                      ivan_dmx написа:
                      зависи нали знаиш зависи от оборотните при мене на 100 км. отива 6 лвкато карам нормално....а като я гъзя в обороти ...бе начи с климаторника 100 км.7 и 50 ст.някаде да ти изгори
                      бах тоя метан на мен на газ ми дава 8 лв. на 100 извънградско, за по-малко нямам нерви
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #56
                        ем така си е аз преди имах ауди б4и ми гореше 6 на 100 изван града 2.0 ибе метана си е якама стига да е инжекцион иначе е боза...ти патка там ти избият колекторите ...
                        Fiat Brava 1.6 16V 2001

                        Не на войната по пътищата !
                        http://media.causes.com/ribbon/478500

                        Коментар


                          #57
                          185 със браво 1.6 16в повече не искаше да вдигне незнам дали има ограничител защото имаше сила за още ама неще

                          Коментар


                            #58
                            anatoli1987 написа:
                            185 със браво 1.6 16в повече не искаше да вдигне незнам дали има ограничител защото имаше сила за още ама неще
                            Колега ти си археолог.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #59
                              Къде е тая сила бре колега в точно това 1.6 Типото ми има няма 150 коня 1.8 16в след 130 го виждам как умира, не че не вдига 220 по гпс и нагоре, но тея вицове с 1.6ците на фиат и силата им в друг раздел, мисля че беше НАУЧНА ФАНТАСТИКА
                              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                              '97 Coupe 16VT 262WHP+

                              Коментар


                                #60
                                S.W.A.T. написа:
                                Къде е тая сила бре колега в точно това 1.6 Типото ми има няма 150 коня 1.8 16в след 130 го виждам как умира, не че не вдига 220 по гпс и нагоре, но тея вицове с 1.6ците на фиат и силата им в друг раздел, мисля че беше НАУЧНА ФАНТАСТИКА
                                Ти не разбиаш май как върви 1.6 ...човек това е 1.6 16V,недей се изказва така неподготвен за 1.6.1.6 има ограничител,защото след 185 се отлепва от асфалта и влиза в радарен обхват.1.6 е религия.
                                Fiat Tipo
                                Corsa b комби !

                                Коментар

                                Working...
                                X