Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимална скорост (без тунинг) на Brava 1.4, 1.6, 1.8?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Отговора е много прост! И той е че бях с майка си. Затова не съм го къчкал, а колата я имам от вече четварти ден аз съм млад шофьор да не кажа и че сам шофьор от няколко дена, та може ли да питам един глупат въпрос? До колко оборота кола набира? Смисъл ако реша наистина да се дръпна с някой на колко оборота трябва да превключвам?
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #32
      220 км/ч при 6600 оборота, магистралата Варна - Шумен , мисля че и 230 ще вдигне до 7000 оборота, но не съм пробвал !!!
      FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

      Коментар


        #33
        ако щете вервайте браво 16 16v=изпълни си километража Бургас-София (малкото магистрала до Сливен)
        Прикачени файлове
        На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

        Коментар


          #34
          zarcov написа:
          Отговора е много прост! И той е че бях с майка си. Затова не съм го къчкал, а колата я имам от вече четварти ден аз съм млад шофьор да не кажа и че сам шофьор от няколко дена, та може ли да питам един глупат въпрос? До колко оборота кола набира? Смисъл ако реша наистина да се дръпна с някой на колко оборота трябва да превключвам?
          Абе ти си идиот... как може да задаваш подобни въпроси.... Срам ме е от теб!
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #35
            210km/h на газ. Marea Weekend 1.6 16v с газов инжекцион при 6500об/мин. по пътя София Пловдив
            Marea 1.6 16v

            Коментар


              #36
              Anaboliy написа:
              zarcov написа:
              Отговора е много прост! И той е че бях с майка си. Затова не съм го къчкал, а колата я имам от вече четварти ден аз съм млад шофьор да не кажа и че сам шофьор от няколко дена, та може ли да питам един глупат въпрос? До колко оборота кола набира? Смисъл ако реша наистина да се дръпна с някой на колко оборота трябва да превключвам?
              Абе ти си идиот... как може да задаваш подобни въпроси.... Срам ме е от теб!
              Хи, хи, братя, какво да ги правиш! А въпроса е законен и много флуд се е изписал по него. Аз навремето дори правих някои сметки. Излезе, че трябва да се ускорява докато може - тоест до червеното и след него. За колите с ограничител - до малко преди ограничителя.
              Fiat Ritmo 105TC
              1600cc 105к.с.

              Коментар


                #37
                Anaboliy написа:
                zarcov написа:
                Отговора е много прост! И той е че бях с майка си. Затова не съм го къчкал, а колата я имам от вече четварти ден аз съм млад шофьор да не кажа и че сам шофьор от няколко дена, та може ли да питам един глупат въпрос? До колко оборота кола набира? Смисъл ако реша наистина да се дръпна с някой на колко оборота трябва да превключвам?
                Абе ти си идиот... как може да задаваш подобни въпроси.... Срам ме е от теб!
                Вие сте луди много ме кефите честно не се базикам хахаххах. Ами както ти каза колегата трябва да усетиш до къде ти е ограничителя при всяка кола е различно .
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #38
                  Аз на моята вдигнах 150 и не пробвах повече, защото пътя не беше много добър. Иначе по всичко си личеше че може още доста. 150 ги поддържа на 4000 оборота.

                  Коментар


                    #39
                    zarcov написа:
                    Отговора е много прост! И той е че бях с майка си. Затова не съм го къчкал, а колата я имам от вече четварти ден аз съм млад шофьор да не кажа и че сам шофьор от няколко дена, та може ли да питам един глупат въпрос? До колко оборота кола набира? Смисъл ако реша наистина да се дръпна с някой на колко оборота трябва да превключвам?
                    Anaboliy написа:
                    Абе ти си идиот... как може да задаваш подобни въпроси.... Срам ме е от теб!
                    Зарков, само ми се оплачи и ввведнага го жълтосвам...ще го е срам от тебе него ...!!!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #40
                      А ве само се прави на интересен. Прави се на голям шофиор. Аз имам кола от 4 дена от къде да знам от това което написахте разбрах че се ръчка здраво докато не влезне в червеното така ли? Преди няколко поста един колега написа че пиковия е на 4800 не е ли по добре да израчкам малко на 5000 и да превклуча за да остане в пика? сорри ако пиша глупости ама найстина не разбирам!
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #41
                        Ми бате не случайно е се води максимален въртчщ момент... демек тогоава ускорява най-много
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #42
                          zarcov написа:
                          Преди няколко поста един колега написа че пиковия е на 4800 не е ли по добре да израчкам малко на 5000 и да превклуча за да остане в пика? сорри ако пиша глупости ама найстина не разбирам!
                          Ускорението зависи и от скоростната кутия. Дори при по-малък въртящ момент, примерно на 7000об/мин ти дава по-добро ускорение отколкото големият въртящ момент на 5000, но една скорост по-нагоре.Слагам и един екселски файл, в който ги има сметките - за моята кола, но при другите е подобно. Ако имаш данните може да ги заредиш.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Ritmo 105TC
                          1600cc 105к.с.

                          Коментар


                            #43
                            Ето опитът за летене на Зарко с пунтото хгт...
                            Прикачени файлове
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #44
                              Първи неуспешен опит за изпълване на скоростомера! :D
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #45
                                Anaboliy написа:
                                Ето опитът за летене на Зарко с пунтото хгт...
                                Пичове, дайте му малко време на Пунтото да вземе въздух, щото като нищо може да предаде богу дух (личен опит).
                                Настоящата - Ford Focus ST
                                Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                                Франкенщайн - R.I.P.
                                Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                                Коментар

                                Working...
                                X