Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виртуален тунинг на фиатките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дате да видим какво може да се замисли.
    "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
    Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

    Коментар


      Къде ?

      Коментар


        Абе колкото пъти се опитвам да кача снимки ми се бъгва страницата.
        Прикачени файлове
        "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
        Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

        Коментар


          Колеги някой може ли да "инсталира" тия джанти http://kachi-snimka.info/images/cqs1285512634o.jpg http://kachi-snimka.info/images/rgh1285512655x.jpg на мойта кола Благодаря
          punto HGT

          Коментар


            didich написа:
            Колеги някой може ли да "инсталира" тия джанти...Благодаря
            Колега ,не мога да правя чудеса (просто джантите са снимани централно , а колата е от малко по-различен ъгъл.Извинявам се за кофти резултата , но дано това което съм направил да ти достави някаква представа за нещата ..Задната джанта се получи сравнително добре...
            Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
            Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

            Коментар


              Pepi Designs, мерси колега, идеално си се справил, но това черно на джантите нещо не се вписва много с цвета на колата, май ако беше сиво щеше да е по добре.Какво ще кажете по ли е добре с тия джанти или да си остана със старите
              punto HGT

              Коментар


                :D Пак ти казвам - остани си със старите. Искаш да пипнеш нещо по колата -`ма няма ко.

                Коментар


                  Колега , и аз съм "За!" старите джанти Тези просто няма да му отиват толкова ..
                  Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                  Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                  Коментар


                    здравейте колеги, можете ли да ми помогнете с някакъв вариант за броня или спойлер и маска,а може би тази добавка от Голф-а, че моята предница вече не ми харесва а така и така е за боя да взема и малко да я променя
                    Прикачени файлове
                    Fiat Stilo 1.2 - 16v
                    80hp - 6 Speed '02

                    Коментар


                      Колегата Stormi (ако не се бъркам) ми предостави Хюндая му за малко чопване ..За съжаление няма да ми стигне времето ,днес я започнах , и ми изникват много други неща ...Ще я довърша със сигурност , но не знам кога.Само да вметна .. рисувал съм 80% от колата , отворите на предната броня са оригиналните , но леко разтегнати ..ще добавя халогенките по-нататък и така ..Очаква се да има пушек , някво действие да има в картината ..Не очаквах да излезне толкова добра база , макар и ъгъла да е кофти , нисък страничен ъгъл и малко висок ъгъл на снимане ..Давайте коментари , не ме псувайте много ..
                      Прикачени файлове
                      Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                      Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                      Коментар


                        Колега ти си ненормален .С нетърпение ще чакам другото чопване на снимката.Ако искаш мога да ти пратя снимки по много други ъгли ако това е проблем :D .

                        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                        Коментар


                          Колега , понеже се появиха още неща , които във времето се иска да им се отдели повече внимание и прочие , отделих днес още няколко минутки над твоята кола ..Добавени са няколко нови тона по предницата , за да не изглежда толкова зле ..Сложих нови халогенки , мрежи в отворите и "интеркулер" в централния горен отвор , там където беше бронята.Ако желаеш , може да върна номера , но е с малко кофти качество (вдигайки го на такава резолюция)Ето крайния ефект , с малко пушек ..Просто липсата на време ме затруднява , и ако не го направя сега , със сигурност след 1 месец няма да се върна при него
                          Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                          Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                          Коментар


                            didich написа:
                            Колеги някой може ли да "инсталира" тия джанти http://kachi-snimka.info/images/cqs1285512634o.jpg http://kachi-snimka.info/images/rgh1285512655x.jpg на мойта колаБлагодаря
                            Колега какъв е модела и размера на джантите изглеждат много изрудско ?
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              Браво колега Pepi Designs Много добри творби,най-ми хареса Сааб-а. Можеби защото предпочитам повече реализма.Ще ми е интересно какво може да измислиш над мойто МПС (верно не е фиат,но пък е с Фиатско "сърце") Успех в състезанията
                              Прикачени файлове
                              Italfan

                              Коментар


                                Pepi Designs написа:
                                Колега , понеже се появиха още неща , които във времето се иска да им се отдели повече внимание и прочие , отделих днес още няколко минутки над твоята кола ..Добавени са няколко нови тона по предницата , за да не изглежда толкова зле ..Сложих нови халогенки , мрежи в отворите и "интеркулер" в централния горен отвор , там където беше бронята.Ако желаеш , може да върна номера , но е с малко кофти качество (вдигайки го на такава резолюция)Ето крайния ефект , с малко пушек ..Просто липсата на време ме затруднява , и ако не го направя сега , със сигурност след 1 месец няма да се върна при него
                                Колега колицата си я направил супер, но ако примерно от жълтите ленти оставиш тези двете на предният капак и на джантите.Също така халогените някак си не отиват на колата и седят някак си изкуствено.Колега надявам, се че не се засягаш за критиката.Все пак си писал, че подлежат на всякакви критики.Напаво като гледам колицата ми идват разни идей и още повече започва да ми харесва :D .

                                Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                                Коментар

                                Working...
                                X