Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виртуален тунинг на фиатките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смисъла е следния оооо тва типо е турбооооо няма да се гоня с него...пъг и под мрежичка или квото и да е пак си взима въсдух и не се вижда а и като се измести номера встрании се сложи и тама мрежа или нешо вече и радиатора ще взима повече въздух
    alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

    Коментар


      1912 написа:
      смисъла е следния оооо тва типо е турбооооо няма да се гоня с него...пъг и под мрежичка или квото и да е пак си взима въсдух и не се вижда а и като се измести номера встрании се сложи и тама мрежа или нешо вече и радиатора ще взима повече въздух
      виж дали нямаш темпреатура , или друго ...и пак помисли
      Power Under Pressure

      Коментар


        WhitePower написа:
        1912 написа:
        смисъла е следния оооо тва типо е турбооооо няма да се гоня с него...пъг и под мрежичка или квото и да е пак си взима въсдух и не се вижда а и като се измести номера встрании се сложи и тама мрежа или нешо вече и радиатора ще взима повече въздух
        виж дали нямаш темпреатура , или друго ...и пак помисли
        Негова воля си е колега. Изразих своето скромно мнение и това че типото е турбо ще го разберът и без да видят кулера освен ако неса баламурници а ако са такива и 5 кулера да им покажеш пак няма да разберът но това е за дурга тема иначе ето кво направих с снимката несъм доволен лично аз !
        Прикачени файлове

        Коментар


          аха само номера да беше преместил и на негово място некви отвори забрайх да кажа и хриле имам предвит като на мерцедес турбо дизел
          alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

          Коментар


            1912 написа:
            аха само номера да беше преместил и на негово място некви отвори забрайх да кажа и хриле имам предвит като на мерцедес турбо дизел
            Какъв мерцедес..., това че е турбо дизел не помага много да разберем :/

            Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
            ex:Opel Kadett 1.3
            ex:Fiat 125p
            ex:Москвич 412

            Коментар


              Колеги специалисти по фотошоп, молба за смяна цвета на джантите - в бяло ако може; светло сиво /по светло от цвета на колата/ или нещо друго по ваша идея, предложете Ето и снимка на колата
              punto HGT

              Коментар


                ако питаш мене на такъв цвят кола тези джанти ли черни или цвета на колата , с всеки друг цвят става обикновенна
                Power Under Pressure

                Коментар


                  WhitePower написа:
                  ако питаш мене на такъв цвят кола тези джанти ли черни или цвета на колата , с всеки друг цвят става обикновенна
                  :D от чисто любопитство ми се ще да видя как ще е с други цветове Твойта кола е същия цвят, но виж как и ходят по светли джанти, които определено не я правят обикновенна
                  punto HGT

                  Коментар


                    Мисля че това има предвит 1912.И на мен лично повече ми харесва така

                    Коментар


                      разбрах го аз ама ме мързи да го направя :D

                      Коментар


                        Определено не стои красиво... не знам, мое мнение

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          Lestat написа:
                          Определено не стои красиво... не знам, мое мнение
                          Абсолютно - така е! На снимката със сивите джанти е много по-ефектна, цветните акценти са само спирачните апарати и стоповете - сякаш правена на фотошоп /много ми харесва/. А на тази с по-светлите е по-обикновена - все едно е оригинална снимка. Мое мнение!

                          Коментар


                            Моля колегите на ти с фотошопа да ударят едно рамо.Предстои ми да приключа с интериора на колата и смятам да я почвам отвън.Молбата ми е някой да я направи черен мат(ако е възможно) защото съм се спрял на едно черно маточо фолио за car wraping и смятам да се захващам ако стои добре.Моля за двете снимки.Ако работата е много ще съм благодарян и само за втората.

                            Коментар


                              това набързо според мен неи ходи ... само предния капак ще е по добре

                              Коментар


                                durex_a написа:
                                това набързо според мен неи ходи ... само предния капак ще е по добре
                                Да, не стои добре, но вероятно защото не е черно.Тя цялата е къде вдлъбната, къде драсната...трябва да се прави цялата.Ако беше в добро състояние бояята, нямаше изобщо да я пипам,но е в ужасно състояние и съм принуден.

                                Коментар

                                Working...
                                X