Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виртуален тунинг на фиатките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ето малко и от мен и мойта Брависима
    Прикачени файлове

    Коментар


      #47
      Ще помоля някой да ми затъмни задните стъкла и да ми направи джантите черни.
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #48
        :D
        Прикачени файлове
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #49
          Ех, Гриша, Гриша... Кога ще я научиш тая програма бе? :D
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #50
            Anaboliy написа:
            Ех, Гриша, Гриша... Кога ще я научиш тая програма бе? :D
            Научи ме
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #51
              Нещо не ме радва, дано на живо да стане по добре
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #52
                Ето една снимка на моето Типо...дано ви хареса
                Прикачени файлове
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #53
                  Re: Виртуален тунинг на фиатките

                  Grisha написа:
                  Пуснете си фиатките тук и те ще бъдат пипнати от някой photoshop-ер
                  Колега пращам снимки. Една молба имам само. Тази която е снимана под ъгъл и се виждат фаровете, ако можеш да направиш едни Ейнджълки ще съм ти много благодарен (по възможност зелени). А на другата снимка, ако успееш да сложиш броня и прагове и малко затъмнени джамци, ама 50% само.Ще съм благодарен да отделиш малко време за моето Фиатче, разбира се когато го имаш.
                  Прикачени файлове
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #54
                    Ъп...Тази тема от много време си мисля да я пообновя ,защото тук осъществяването на мечтите за тунинг на някои хора ще бъдат реалност ,макар и във виртуалния свят!!!Снимката е същата като малко по-горе ,но тунинга е малко по-различен!!!Ако някой иска да види колата си тунингована ,нека постне снимки ,но по възможност нека са от апарат не от телефон ,защото от телефон качеството е по-слабо ,дори с новите телефони с по 5 мега пиксела ,не е много доволно...
                    Прикачени файлове
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #55
                      хехе колеги да се похваля (или по-точно да се изложа)днес си поиграх малко с фотошопа и вижте какво се получи ще пусна оригиналната снимка и тая дето съм направил аз.ако някой има желание може да ми я пипне малко колицата с джанти спойлери и там квото може П.с Не се смейте за прав пат ми е Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                      Прикачени файлове
                      Fiat Punto 55 SX 1.1mi

                      Коментар


                        #56
                        браво колега напраил си я трепач
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          #57
                          Само левия стоп не можах да го направя сив защото е прекалено малък участък от снимката!Дано ти хареса!
                          Прикачени файлове
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #58
                            ауу страхотна е мерсиии колега супер е много ми харесва
                            Fiat Punto 55 SX 1.1mi

                            Коментар


                              #59
                              Надявам се колегата собственик на колата да не се сърди....много Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
                              Прикачени файлове
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар


                                #60
                                То мойто Браво си е пипнато обаче винаги може още. Някой ако има идеи и способности може да подхвърли някоя идейка.
                                Прикачени файлове
                                http://vbox7.com/play:1631a342
                                http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                                http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                                http://vbox7.com/play:a122a77b

                                Коментар

                                Working...
                                X