Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да направя ли така джантите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    за мен идва малко от рода "живея на село и сичко шарено и цветно си накичим на колата".лично мнение-оригинално как си е е най-добре.2 цвята идва малко циганийка.... естествено разграничавам понятието фабрично правено с 2 цвята и "спрейче да пръсна малко тук-там"но се пак както си ти харесва така ги направи

    Коментар


      #17
      На снимката в подписа ти изглеждат най-добе това тъмносиво нещо не се вписва в картинката

      Коментар


        #18
        siniq-bega4 написа:
        за мен идва малко от рода "живея на село и сичко шарено и цветно си накичим на колата".лично мнение-оригинално как си е е най-добре.2 цвята идва малко циганийка.... естествено разграничавам понятието фабрично правено с 2 цвята и "спрейче да пръсна малко тук-там"но се пак както си ти харесва така ги направи
        Ако ще ги правя няма да ги правя със спрей,а както си трябва,точно като оригиналните...
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #19
          Executor написа:
          Abarth. написа:
          Интегралето на снимката съм го оцелил червено,иначе има всякакви цветове с тези джанти...както и да е не ми схвана мисълта
          Да прав си. Иначе джантите са ти перфектни!! И аз си мисля за нещо такова на моето Типо! Доста добра находка! Те делтите са малко вече, камо ли пък да се намерят оригиналните джанти! За колко ги взе ?
          Абе взех ги преди 1 година но исках 15" с двата цвята,но така се случи,че ги видях тези,представих си как ще седят на типото и ги взех...250лв Виждал съм 3 типовци и една марейка с такива джанти,както и една вечер се прибирам късно и на сточна гара гледам една лада самара нещо ми стои необичайно,ама изгнила една червена с теглич и багажник,изравнявам се с нея и гледам като мойте джанти Направо ме заболя сърцето...мислех да го гоня да ги купувам
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            А как става самото пръскане , с някакъв специялен спрей ли? Някъде занимават ли се с тва пръскане и къде, колко пари, че искам и мойте да ги напрая черни
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #21
              westdogg написа:
              А как става самото пръскане , с някакъв специялен спрей ли? Някъде занимават ли се с тва пръскане и къде, колко пари, че искам и мойте да ги напрая черни
              Със спрей става гадно и се люпи,по добре отиди бояджия да ти ги направи с пистолет
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #22
                я

                най-нобре става като се минат джантите с пясакоструика и след това прахово боядисване
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #23
                  колега днес видях Мерцедес от тея старите 190е и джантите му бяха оцветени точно в тея два цвята .Колата беше малко по светла от твоята но му седяха добре :D Ако успея да го щракна ще постна снимки
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X