Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 20v Turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Abarth. написа:
    За мене истинския мотор е 2.0 16В турбо
    и аз съм на това мнение а това за коша и мигачите

    Коментар


      #17
      Aбе хора а на тва каде му е скрит интерколера То секи тука вика може да стане (може да влезне) в Браво ама никой не споменава нищо з аинтерколера.Това в момента е и моя проблем !!!Имам фиата имам и двигатела 2.0 16в ТУРБОАма сега като стъпих в сервиза стана проблема !!Треа мн да се праправя престилката и бронята за да влезне колера Скоростите също са на купето и електрониката ама ина напасване на скоростите...(това ще го оправат) ама аз да кажа за другите ентусиасти които мислят да прават това.Колата стана 248 кс.Качих я на Дино теста и толко показа :P Та помогнете и даите съвет за тоя интерколер (да му е*а майката)

      Коментар


        #18
        Sparco_Racing написа:
        Aбе хора а на тва каде му е скрит интерколера То секи тука вика може да стане (може да влезне) в Браво ама никой не споменава нищо з аинтерколера.Това в момента е и моя проблем !!!Имам фиата имам и двигатела 2.0 16в ТУРБОАма сега като стъпих в сервиза стана проблема !!Треа мн да се праправя престилката и бронята за да влезне колера Скоростите също са на купето и електрониката ама ина напасване на скоростите...(това ще го оправат) ама аз да кажа за другите ентусиасти които мислят да прават това.Колата стана 248 кс.Качих я на Дино теста и толко показа :P Та помогнете и даите съвет за тоя интерколер (да му е*а майката)
        Ми тарси по-малка пита те на Купетата са доста малкиИ ако тва ти е проблема На какъв Фият ще го слагат този ДВГпп Ако не бързаш другия месец ще ти покажа каде сам го сложил моя килер Има всякакви размери пити само трябва да си намериш подходящия за теб Аре успех с проекта
        FIAT BRAVO 2.0 20v
        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

        Коментар


          #19
          team написа:
          Sparco_Racing написа:
          Aбе хора а на тва каде му е скрит интерколера То секи тука вика може да стане (може да влезне) в Браво ама никой не споменава нищо з аинтерколера.Това в момента е и моя проблем !!!Имам фиата имам и двигатела 2.0 16в ТУРБОАма сега като стъпих в сервиза стана проблема !!Треа мн да се праправя престилката и бронята за да влезне колера Скоростите също са на купето и електрониката ама ина напасване на скоростите...(това ще го оправат) ама аз да кажа за другите ентусиасти които мислят да прават това.Колата стана 248 кс.Качих я на Дино теста и толко показа :P Та помогнете и даите съвет за тоя интерколер (да му е*а майката)
          На какъв Фият ще го слагат този ДВГ
          Bravo 1.8 GT aмa ako ако загледаш този отдолу ще видиш точно нищо !!!Се едно няма !!! Бронята не е преправяна нищо няма се едно изобщо няма колер

          Коментар


            #20
            Re: Fiat Bravo 20v Turbo

            team написа:
            Dodo 155 написа:
            team написа:
            Случайно някой да знае каде мога да намеря такъв двигател,или каде може моя да стане подобен http://www.youtube.com/watch?v=GaYJGnIVkk4
            Това е мотор от Купе Турбо или Капа Турбо Конверсията на твоя ще излезе доста по-скъпа, отколкото да си намериш такъв двигател и да го донаправиш - Турбо, валове, клапани и т.н.Търси го със скоростите и електрониката, защото и те са по-специфични.
            А случайно да ме насочиш каде да търся,въпросния двигател,или да знаеш колко горе долу ще излезе турбо кит.Аз бях направил запитване до Mad Cow Tuning за цена но не ми дадоха някакав конкретен отговор.
            На мене ми дадоха преди-3200лв. за турбина(китаиска) с електроника,кулер и т.н. без да смениат бутала и клапани.тиа пари не били за коне а за циалата историа пак после колко излезе толко ама наи мноо 200-220кониа штото турбината иа прават да надува до 0.4-0.5 .Така че наи доброто решение-мотор от Купе с турбо пак после ако не ти стигат 220 кониа отива6 да ти го моднат в Prospeed :D
            QV,HGT

            Коментар


              #21
              team ако ти трябва двигател 2.0 20V TURBO цената е 3500лв. имам един.
              PUNTO 2.0 16V Turbo
              GRANDE Punto 1.9 Sport

              Коментар


                #22
                fiatt написа:
                team ако ти трябва двигател 2.0 20V TURBO цената е 3500лв. имам един.
                Мерси за офертата но мойто търсене приключи отдавнаВсе пак тази темичка е от зимата и вече няма да сменям ДГТ а само ще се турбинираНо не е лошо малко подробности да напишеш смисал с дукоменти ли е електроника ск.кутия ималиА ако го продаваш на части веднага ще взема някой неща
                FIAT BRAVO 2.0 20v
                http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

                Коментар


                  #23
                  fiatt написа:
                  team ако ти трябва двигател 2.0 20V TURBO цената е 3500лв. имам един.
                  ДВГ-то от Фиат купе 2.0 20в Турбо ли е или е Бравов с прикачено турбо ??

                  Коментар


                    #24
                    Колеги имаше една тема от оня ден в продава тука или в ланчовския форум за мотор 2.0 16в Турбо за 2000 с документи и монтаж.Аз като му гледам снимките на Бравото според мен кулера си е точно на заводското място ,а именно ниско пред акумулатора.Оригиналния кулер няма да може да ти даде 250кс. повярвяй ми.Трабва да смениш кулера и тогава да се чипне,а ако искаш повече - други дюзи,че може и бенз. помпа.Ако искаш повече подробности разгледай темата на Ици за Турбо Типо да видиш какво сме правили.
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар

                    Working...
                    X